ВИЛКОВЕ 2021. ВІКЕНД НА ДУНАЇ

Цена: 
980 грн

 

ВІКЕНД НА ДУНАЇ

1 день по суботам та неділям

Збірні групи

ОДЕСА. 7:00 збір групи і виїзд в Вилково.

ВИЛКОВЕ. 11:00. Прибуття на річковий вокзал.

11.00 Екскурсія по старій частині міста з відвідуванням єриків - каналів (вулиць) Української Венеції. Перша зустріч з містом Вилкове відбувається на березі Дунаю. Навпроти через річку румунський острів Летівши. Звідси від пам'ятника старообрядцям (засновникам міста) починається екскурсія по маленькому, провінційному українському містечку Вилкове. На перший погляд, місто нічим особливим не відрізняється. Головними архітектурними пам'ятками є три храми, з яких два старообрядницьких, адже до сих пір більшість жителів міста складають саме старовіри. По ходу екскурсії можна ознайомитися з релігією, особливостями побуту та культури старообрядців нашого краю. Але як тільки ми потрапляємо в стару частину Вилкового, починаємо розуміти, в чому ж його унікальність, що притягує сюди не тільки туристів з України, а й з багатьох зарубіжних країн. Його називають «містом рибалок і смоляних човнів», «містом 72 островів» і «українською Венецією». У старій частині міста ми потрапляємо в дивовижний світ. Уздовж і впоперек перетинають її великі і маленькі канали, або, як їх тут називають, - єрики. Через єрики перекинуті мальовничі горбаті містки. Снують дерев'яні човники, єдиний транспорт, на якому тут можна пересуватися. Все незвично в такому міському пейзажі. Начебто тут зупинився час. І помічаєш якесь дивне поєднання пожвавлення і тиші.

  

12:00 Прибуття на Морвокзал ВИЛКОВЕ. Тут на нас чекає бравий капітан, який з радістю продовжить водну екскурсію по дельті Дунаю. Пересідаємо в прогулянковий катер або дерев'яні човни і починаємо водну прогулянку по могутній річці. Хоча Дунай великий і могутній, але турбуватися не варто! Ми ретельно піклуємося про вашу безпеку.

В ході водної прогулянки по рукавах, або як їх тут називають - гирлах: Кілійському, Очаківському та Анкудінове, гід розповість про природу і самобутність краю. А ми будесо продовжувати фотографувати і просто насолоджуватися красивими пейзажами. Непомітно потрапляємо в серце Дунайського біосферного заповідника. Водною дорогою можна зустріти знаменитих мешканців дельти Дунаю: символ Дунайського біосферного Заповідника – колпицю, рожевих пеліканів, бакланів і навіть диких мустангів.

  

Висадившись на острові, де Дунай впадає в Чорне море, йдемо по берегу з найдрібнішим перламутровим піском. І тут, виходячи з джунглів пишної рослинності, нашому погляду відкривається він, цвях програми цього туру - символ «0 км» - Нульовий кілометр Вилкове. Ось він, той самий, легендарний символ початку відліку Дунаю - «0 км». За повір’ям, пройшовши через нього, гріхи обнуляються, а загадані бажання неодмінно збуваються! Потім буде можливість прогулятися по дикому морському узбережжю, піднятися на оглядовий майданчик і поспостерігати за птахами, які живуть на території заповідника, побачити ендемічну флору і фауну.

15:30 пікнік на острові. Після свіжого повітря і яскравих вражень від природи чудовий апетит гарантовано! Ласкаво просимо до столу! Нас будуть пригощати смачною ухою за старовинним рибальським липованським рецептом. Ціла тарілка риби, піала юшки з соусом «Саламур». Гарного настрою додасть дегустація унікального місцевого вина «Новак». А спрагу вгамує чай з вікових самоварів за монастирським рецептом з місцевих трав. На острівній кухні можливе замовлення додаткових страв, згідно меню. Просимо врахувати, що ми готуємо «з-під ножа» тому замовлення здійснюється завчасно! (за добу). Після смачного обіду починається відпочинок. Можна погуляти по острову, порибалити і просто позасмагати на тапчанах, скупатися (але тільки обережно - течія швидка!), або продовжити застілля. Одним словом - будь-який каприз!

  

17:30 - 18:00 повернення в Вилкове. Причалюємо на морвокзалі в Вилковому. Робимо останні закупи з місцевих сувенірів та с/г продукції і рибки. Від'їзд з м Вилкове в Одесу ОДЕСА. 21:30. Прибуття.

 

Вартість туру - 980 грн/дор,  940 грн/дит до 12 років.

 

Вартість враховує:

-  Транспортне обслуговування Одеса - Вилкове - Одеса;

-  Пішохідна екскурсія по Вилковому;

-  Водна подорож по Дунаю к 0 км;

-  Пікнік на острові.

 

 

Бронювання: 0679094452