ВОЛИНСЬКА ШВЕЙЦАРІЯ

БЕЗ НіЧНіХ ПЕРЕЇЗДіВ

День 1

КИЇВ. Від'їзд туристичним автобусом (мікроавтобусом) від ст. метро "Палац Україна".

КОРЕЦЬ. Замкова гора з мальовничими руїнами замку князів Корецьких/палацу Чарторийських.

ГІЛЬЧА. Джерело Св. Миколая с цілющою водою.

ОСТРОГ. Замкова гора з Богоявленським собором - родовою усипальнею династії князів Острозьких і замок самих князів - музейна експозиція.

МЕЖИРІЧ. Унікальный ансамбль чоловічого Свято-Троїцького монастиря фортифікаційнного типу, заснованого князем Острозьким понад 400 років тому назад. Чудотворна ікона "Життєподательниця", оновлені фрески, зроблені учнями Нестерова і Васнецова.

КРЕМЕНЕЦЬ. Вечеря в кафе (доплата).

ПОЧАЇВ. Розміщення в готелі.

Вечірнє знайомство з територією Свято-Успенської Почаєвської лаври. Можливість взяти участь в вечірній літургії в головному Успенському соборі лаври.

День 2

ПОЧАЇВ. Ранкове знайомство з Почаївською Свято-Успенською лаврою - діючим чоловічим монастирем, визначною православною святинею України. Можливість вклонитися шанованим почаївським святиням - відбитку стопи Богородиці на горі Почаївській, Чудотворній Почаївській іконі Божої Матері, мощам нетлінным Святого Іова Почаївського і Чудотворця ХХ століття Пр. Амфілохія.

Сніданок в ресторані готелю. Від'їзд на програму.

ВИШНІВЕЦЬ. Палацово-замковий комплекс бувшого маєтку князів Вишневецьких. Відновлені інтер'єри у відроджуваному музейному просторі.

ОНИШКІВЦІ. Джерело праведної Анни з цілющою водою - одне з найпопулярніших місць паломництва в Україні. Обладнана  купальня з роздягальнями і басейном для омовіння. Чудотворна ікона Пр. Анни.

КРЕМЕНЕЦЬ. Обід в кафе (доплата)

Замкова гора з залишками фортеці, зведеної за наказом легендарної королеви Бони, архітектурний комплекс колегіуму монастиря ордену єзуїтів (XVIII ст.), сакральні пам'ятки міста.

За бажанням - відвідування жіночого Богоявленського монастиря з Кременецькою Чудотворною иконою Богородиці "Скорботна".

БІЛОКРИНИЦЯ. Палацо-парковий комплекс маєтку графа Вороніна - єдиний збережений на території Волині палац в романтичному англійському стилі, земляні бастіони, що залишилися від фортеці  часів князів Острозьких. Від'їзд до Києва.

КИЇВ. Прибуття до 23:00

 

Вартість туру уточнюється

 

 

Вартість враховує:

-  Нічліг;

-  Харчування - сніданок;

-  Транспортне забезпечення по маршруту;

-  Гід на всю програму;

-  Всі екскурсії по програмі;

-  Страхування.

Додатково пропонується:

-  Вечеря в 1-й день, обід на 2-й день;

-  Вхідні квитки.

 Запис в тури за телефоном +38 067 9094452