ВІННИЦЬКЕ ПОДІЛЛЯ

Дата: 
29/04/2017
Цена: 
2 250 грн

1 день.

КИЇВ. 07:00 - від'їзд від ст метро «Палац Україна» комфортабельним автобусом. Шляхова інформація.

НЕМИРІВ.Батьківщина М. Некрасова, де ви зможете познайомитись зі старовинним парком і палацом княгині Марії Щербатової (Потоцької). В XVIII ст. польські магнати Потоцькі збудували замок, в якому йшли перемовини про закінчення російсько-турецької війни. Сьогодні в Немирові збереглися будівлі чоловічої та жіночої гімназій, будинок Марко Вовчок, бувша електростанція, Свято-Троїцька церква, водяний млин XIX ст. Ще відомість місту приносить популярна у всьому світі українська горілка торгової марки "Nemiroff", яку виготовляє місцеве підприємство. Сировиною його забезпечує Немирівський спиртзавод, відкритий в 1782 р. графом Г. Строгоновим, батьком княгині Щербатової.

ПЕЧЕРА.Не кожне українське село може похвалитися такої кількістю туристичниих родзинок, як Печера на Поділлі. Тут є дендропарк, мальовничий Печерський поріг на річці Південний Буг, козацька церква Різдва Богородиці XVIII ст, усипальниця відомого дворянського роду Потоцьких (арх. В.Городецький), великий водяний млин XIX ст.

ТУЛЬЧИН. Місто Тульчин – бувша резиденція графів Потоцьких, відоме  з 1607 р. як польська фортеця Нестервар в міжріччі. Зберігся неперевершений палацовий комплекс резиденції Потоцьких (1757 р), котрий вважається одним з найкращих зразків епохи класицизму в Україні. В 1796-97 гг. тут була штаб-квартира полководця А.Суворова. В міщанському домі XVII в. де збирались декабристи, відкрито краєзнавчий музей. Також зберігся будинок П.Пестеля (XIX ст.), в якому розміщено музей декабристів. В центрі міста туристи зможуть ознайомитись з  пам’ятниками архітектури XVIII в. – Домініканським костелом в стилі раннього класицизму, Успенською церквою і Малим палацовим комплексом, в стінах якого зараз функціонує ветеринарний технікум.

МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ. Розміщення в готелі в центрі міста, відпочинок.

2 день.

МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ. Сніданок в готелі

Знайомство з містом: пам’ятник засновнику міста Ієремії Могила, будинок купця Гельперіна ,збудований в 1909 р., площа Соборна, сквер пам’ятників афганцям, митниця, прикордонна зона,  Миколаївський собор, пам’ятник архітектури ХУП ст., Георгієвська церква 1808 р.,Дот № 112, краєвиди Дгістровської долини та протелного берега Дністра - території Молдови.

БУША. Історичні пам’ятники Бушівражають своєю кількістю, а також тим, що вони відносяться до різних часів. Це й дохристиянський скельний храм, із всесвітньо відомим рельєфом, про вік якого і зараз точаться суперечки. Це також залишки трипільського житла IV тис до н.е., на базі якого створено місцевий музей археології. Це й старе козацьке кладовище, з унікальними за формою та стилем різьбленими хрестами, яких збереглося понад 150.

До заповідника Буша також входять музеї народних ремесел, етнографічний, місцевих легенд, хата гончара. Багатьом Буша відома завдяки історичній повісті М. Старицького «Облога Буші» та драми «Оборона Буші». Пам’яткою, яка нагадує про буремні події тих часів, єкам’яна вежа – єдина споруда, що залишилась від козацької фортеці, яку називали «Малим Кам’янцем».

Обід в садибі зеленого туризму.

МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ. Повернення до готелю. Бажаючі, за наявності закордонного паспорту, можуть пішки прогулятися на територію Молдови в циганське селище Атаки.

 

 

3 день

МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ. Сніданок в готелі

ЛЯДОВА. Лядовський Усікновенський скельний чоловічиймонастир знаходиться на лівому березі Дністра, на кордоні з Молдовою. Неподалік у Дністер впадає маленька річка Лядава, поряд з якою розташовано село з однойменною назвою. Історики називають Лядовську обитель дивним пам'ятником загадкового минулого, і відзначають її духовну та культурну значимість протягом більш ніж 1000-річної історії Православ'я на нашій землі.

Перший і головний печерний храм Лядовського монастиря присвячений в ім'я Усікновення глави Іоанна Предтечі. Із зовнішнього боку цього храму височить величезний монумент - неотесана брила вапняку, яка зверху донизу покрита численними стародавніми написами на різних мовах і різними емблематичними зображеннями, які робилися відвідувачами і паломниками цього монастиря. Це можна вважати єдиним відомим нам стародавнім монастирським літописом, що зберігся до наших днів. Внизу під храмом і ліворуч від нього також збереглися древні крипти-кістниці. Другий храм з'єднаний з першим переходом в товщі крейдяної скелі, і присвячений на честь Святої великомучениці Параскеви названої П'ятницею. 

Третій храм був створений в пам'ять самого засновника цього монастиря, преподобного Антонія, і знаходиться поруч з келією преподобного, з'єднуючись з нею печерним переходом.

Обід, від'їзд додому.

КИЇВ. Возвращение ориентировочно в 22:00

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ – 2250 грн.

 

Вартість враховує:

-  транспортне обслуговування автобусом по маршруту;

-  гід на маршруті;

-  проживання в готелі (номера зі зручностями);

-  2 сніданки;

-  страхування.

Додатково пропонується:

-  обіди;

-  вхідні квитки.

 

 

 

 

 

/span