В ЦЕНТРІ ВОЛИНІ

Дата: 
18/09/2021
Цена: 
2 900 грн

Автобусний вікенд-тур з Києва на 2 дні

18.09.2021

1 день. 

КИЇВ. Від'їзд від ст метро «Палац Україна» комфортабельним автобусом о 7:00.

КОРЕЦЬПерша екскурсійна зупинка у нас відбудеться в самому східному містечку Рівненщині – Корці. Тут ми відвідаємо Замкову гору з залишками фортеці князів Корецьких XV ст., які вважаються визначною пам'яткою архітектури України. А на протязі XVII-XVIII століть, Корецький замок був перебудований зі старих фортифікацій на палац. Востаннє, 1780 року, його перебудував князь Йозеф Чарторийський. Через п’ятдесят років палац-замок згорів і з тих пір в ньому не проводилося жодної суттєвої реконструкції. З колишнього замкового комплексу наразі залишилися лише руїни. Надбрамна вежа прикрашає герб міста. 

КОСТОПІЛЬ. Зупинка на обід.

БАЗАЛЬТОВЕКолишня назва села – Янова Долина. Це унікальна місцина, яку створили люди, видобуваючи в карєрах базальт. Цей камінь на Костопільщині, між іншим, видобувають ще з XIX ст. Стовпи, на які нині приїздять подивитися сотні туристів, втім, - не заслуга видобувачів. Базальт природно сформований у величезні брили, тож коли його видобувають, то не вибивають, а відколюють брилу від брили, від чого утворюються нереально рівні вертикальні грані. Саме тому місцевий заказник носить назву «Базальтові стовпи». Але тут не було б так гарно, якби колишній карєр не затопило водою. Вона неймовірно прозора і має зеленкуватий відтінок. А посередині цього казкового озера півмісяцем височіє «Острів кохання». Тут романтично.

 

КЛЕВАНЬ. Тунель Кохання - вже досить відома туристична атракція. Туристи приїздять сюди за враженнями і неповторними світлинами. А от японці навіть зняли про це місце художню кінострічку, хоча зі своїм сюжетом. І все починалося століття тому з історії кохання. Тому і їдуть сюди закохані пари, аби освідчитися в почуттях, одинаки з надією знайти свою другу половинку, а молодята з усієї Рівнинщини і не тільки неодмінно зроблять тут фотосесію та відео фільм. Ну, ми також не проїдемо повз і поставимо ще одну мітку на туристичній мапі нашого маршруту.

РУБЧЕНовітня туристична локація «Око дракона» – так почали називати терикони відходів хімкомбінату «Рівнеазоту», які займають чималу територію. Останнім часом немала кількість людей відвідує цю місцину заради незвичних світлин для соціальних мереж. Це обов'язково потрібно побачити на власні очі, адже місце справді унікальне. Трапецеподібний білий насип утворився з відходів виробництва фосфатних добрив, а посередині – озеро незвичного кольору з відпрацьованого мастила. Фосфогіпс – це побічний і практично не використовуваний продукт виробництва фосфатних добрив. Але тут він неймовірно фотогенічний.

 

РІВНЕ. Поселення на ночівлю. Вільний час

  

 

 

2 день.

РІВНЕ. Сніданок. Від'їзд на програму. 

ПЛЯШЕВА. Державний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестейської битви»: пантеон «Казацькі могили»; Михайлівська церква — свідок подій 1651 р; храм-меморіал св. Георгія з криптами та «Голгофою» українського художника Їжакевича, місце ставки Б. Хмельницького, озеро Козача яма та острів Гайок.

ДУБНО. Екскурсійне знайомство з древнім містом, відвідування Дубенської фортеці, оспіваної Миколою Гоголем в повісті "Тарас Бульба". Оновлена краєзнавча експозиція в палаці Любомирського та інтригуючі підземелля палацу князів Острозьких XVII ст.

 

ТАРАКАНІВ.Одне з самих романтичних і таємничих місць України — Тараканівський форт (объ'єкт "Застава"). Грандіозні вали, нескінченні підземні галереї і каземати вражають кожного відвідувача та нагадують про підготовку Російської імперії до війни з Австро-Угорщиною у другій половині XIX століття.

 

КИЇВ. Прибуття о 23:00

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ - 2900 грн

 

Вартість враховує:

-  транспортне обслуговування автобусом по маршруту;

-  гід на маршруті;

-  проживання 1 ніч в готелі;

-  сніданок після нічлігу;

-  вхідні квитки;

-  екскурсії згідно програми;

-  страхування.

Додатково пропонується:

-  обіди;

 

 Запис в тури за телефоном +38 067 9094452