УКРАЇНСЬКА ГОЛЛАНДІЯ

Дата: 
с 28/04/2018 по 29/04/2018
Цена: 
1 550 грн

2 денний тур до Кропивницьког

28.04 - 29.04.2018

1 день. 28.04.2018

КИЇВ. 7:00 від’їзд від ст метро «Либідська»

КРОПИВНИЦЬКИЙ. Відвідування  художнього музею.
Оглядова автобусна екскурсія «Єлизаветград / Кропивницький – віхи історії»: фортеця Святої Єлисавети, Спасо-Преображенський собор, зведений в стилі класицизму – головний православний храмом міста, храм Богородиці Володимирської (в народі «Грецька церква») – величний архітектурній комплекс, збудований грецькими купцями 1766 року, головна синагога, монумент «Ангел-охоронець України» та багато іншого.
Час на обід
Переїзд до міського ДендропаркуПрогулянка по парку – казковому куточку в центрі України. Сюди приїздить тисячі гостей, щоб насолодитися неймовірною красою мільйонів сортових голландських тюльпанів та зануритися в світ розваг. «Український Диснейленд»  така назва закріпилася за парком в народі завдяки розмаїттю атракціонів і широкому спектру послуг в сфері розваг.
Не тілько Голландія славиться тюльпанами. В кінці квітня – на початку травня розквітає справжній тюльпановий рай – дендропарк в Кропивницькому. В цей час розпускаються близько 5 000 000 цих весняних квітів!  
Вільний ас.
трансфер до готелю, поселення. Вільний час.

 

2 день. 29.04.2018

КРОПИВНИЦЬКИЙ. Сніданок в готелі. Звільнення номерів.
Відвідування краєзнавчого музею. Розміщений в приміщенні, що вирізняється стилем «ранній модерн» (кін. ХIХ - поч. ХХ ст., Дім Барського), музей в 1994 році отримав колекцію відомого збирача предметів старовини та мистецтва Олександра Ільїна: шедеври іконопису и сакрального мистецтва ХIV-ХIХ ст., витвори живопису, скульптури, меблі різних епох та стилів. Всі вони широко використовуються в експозиційно-виставковій діяльності.
МИКОЛАЇВКА.( Хутір Надія)
Відвідування музею-заповідника І. Тобілевича (Карпенка-Карого).
Заповідник пропонує відвідувачам насолодитися красою величного парку з озерами, Літнім театром. На його підмостках зароджувалася театральна культура України. На території музею-заповідника щорічно проходить театральний фестиваль «Вересневі самоцвіти», в якому приймають участь найвидатніші українські та зарубіжні письменники, діячі театру. 

Обід
Від’їзд додому.

КИЇВ. Прибуття орієнтовно о 23:00.

 

Вартість туру 1550 грн.

Вартість враховує:

- Проїзд автобусом.

- Проживання 1 ніч в 2-місних номерах зі зручностями.

- Харчування 1 сніданок,1 обід

- Супровід представником турфірми.

- Екскурсія містом.

- Страховка

 

Додатково сплачується:

- Вхідні квитки та екскурсійне обслуговування в музеях.

- Додаткове харчування.

 

Замовлення туру за телефоном +38 067 9094452