ТЕАТР, ТЮЛЬПАНИ І МЕТАЛ

Дата: 
01/05/2021
Цена: 
3 550 грн

ТЕАТР, ТЮЛЬПАНИ І МЕТАЛ

1 - 3 травня 2021

3 дні/2 ночі

Автобусний тур з Києва без нічних переїздів

Вартість туру – 3550 грн

 

1 день. Субота 1.05.2021

КИЇВ. Від'їзд автобусом від станції метро "Палац Україна". 

КРОПИВНИЦЬКИЙ. Відвідування Кропивницького дендропарку – казкового куточка в центрі України. Сюди приїжджають тисячі гостей, щоб насолодитися неймовірною красою сортових голландських тюльпанів і здійснити захоплюючу подорож у світ розваг. Висаджено понад мільйон квітів, що уособлюють собою травень, але повні, розкриті чаші жовто-гарячого, червоного, ніжно-рожевого тощо кольорів збирають бджолині бенкети. Такого розмаїття кольорів в одному місці немає більше ніде в Україні – білі, помаранчеві, фіолетові, чорні, зелені, червоні, фіолетові з білим, жовті з червоним, червоні з білим. Є тюльпани, які називаються ״папугами״, схожі на великі маки, є такі як піонії… Один із секторів зеленої зони засіяний насінням польових волошок, маками і ромашками. Але тюльпанову симфонію вони не псують,а лише доповнюють її своїм кольоровим розмаїттям.

  

Далі ми познайомимося з фортецею Святої Єлисавети – іміджевою пам’яткою культурної спадщини міста. Фортеця була споруджена в 1752 році з метою оборони Півдня України від набігів татар і турків. Спорудження носить ім`я небесної покровительки імператриці Єлисавети, яка підписала указ про зведення фортеці. Оборонні вали поклали початок місту Єлисаветграду, який в радянські часи був перейменований в Кіровоград .Фортеця складається з безлічі валів, бастіонів, сторожових веж і цілої системи ровів, вона була вельми добре оснащена артилерійським озброєнням. Зараз фортеця роззброєна і є музеєм під відкритим небом. Туристів зустрічають старовинні гармати - свідки колишньої слави і могутності.

  

Нарешті на нас чекає знайомство з історичним центром Кропивницького. Під час екскурсії ми побачимо центральну вулицю міста – Велику Перспективну, Спасо-Преображенський кафедральний собор (пам’ятка архітектури початку XIX ст.), лікарню Гольденберга, яка у ІІ половині 19-го століття славилася своїми прогресивними лікувальними процедурами,  будинок одного з найбагатших борошномелів міста – купця Абрама Барського (пам’ятка архітектури початку ХХ ст., зараз – обласний краєзнавчий музей), Театр корифеїв (Академічний обласний український музично-драматичний театр імені Марка Кропивницького)… Місцями перед нами зявлятимуться персонажі з минулого – цікава театралізація історичних і культурних подій минулого. Прогуляємося вулицею Дворцовою, на якій збереглися квартали забудови кінця XIX – XXпочатку XXстоліть. Тут нас очікуватиме справжнє відкриття щодо модернової архітектури колишнього Єлисаветграду.

  

  

Відвідавши Обласний краєзнавчий музей – один з найстаріших музейних закладів Півдня України, зануримося в атмосферу старовини, де в оточенні аутентичних інтер’єрів розміщується унікальна музейна колекція з тисячами експонатів. Музей розташований у приміщенні, що є визначною пам’яткою архітектури кінця XIX – початку XX ст., яскравим взірцем стилю “ранній модерн”. 

Поселення до готелю в центральній частині міста. Вільний час і можливість відвідати броварню з відмінним крафтовим пивом. Або пропонцємо відвідати виставу в театрі корифеїв - академічний український музично-драматичний театр ім. М.Л. Кропивницького.

 

2 день. Неділя 2.05.2021

КРОПИВНИЦЬКИЙСніданок в готелі. Від'їзд на програму.

КРИВИЙ РІГ. Захоплююча екскурсія по місту Кривий Ріг. Ми побачимо: пам'ятник козаку Рогу, найбільший в Європі квітковий годинник, відвідаємо 3D-відеогалерею з сучасною розповіддю про Кривий Ріг, його історію та сучасний розвиток.

  

Переїзд до залізорудної кар'єру. З оглядового майданчика нам відкриється грандіозна панорама величезного за своїми масштабами рукотворного кар'єру, параметри якого вражають і заворожують: довжина - 3000 м, ширина - 2650 м, глибина - 339 м, площа - 570 га. Тут цілодобово працює велетенська техніка: понад 100-тонні БелАЗи, бурильні станки, бульдозери, які пересувається горизонтами кар'єру. Загалом їх 28, із них зараз розробляються 19. Вантаж перевозить унікальна, бо власна, залізниця на електротязі, великі зрошувальні машини-гідромонітори, що влаштовують місцевим схилам душ для зменшення кількості пилу. За 60-річну історію кар’єр став полігоном для досліджень, випробувань, впроваджень передових технологій.

  

Відвідування скансену гірничої техніки металургійного гіганту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Обід.

Далі на нас чекають пейзажі району Саксаганського водосховища та Галківського Кута (унікальне водосховище міста, створене з метою відведення вод ріки Саксагань під землю від місць відкритого видобутку багатих залізних руд. Червоне озеро – став-накопичувач шахтних вод шахт Артем-1 і Гігант-Глибока. Подібних озер у Кривому Розі багато, але це вирізняється рядом специфічних рис – береги нагадують природні узбережжя і є навіть пляжі. Геологи, досліджуючи хімічний склад і генезис цих вод, з’ясували, що вони мають морське походження!!!

  

А ще ми побачимо нову (1952 р.) і стару (1893 р.) історичні будівлі залізничної станції Мудрьона. Прокатаємося на єдиному в Україна метротрамі - швидкісному трамваї, який надзвичайно вражає гостей міста. Більшу частину 25-кілометрової лінії Криворізького швидкісного трамваю обладнано за стандартами метрополітену – й навіть під’їздні платформи довгі та широкі. Але їздить прокладеними під землею рейками трамвай. І це досить незвично.

  

Після огляду ще одного затопленогогранітного кар’єру відвідаємо відвал (терикон), який отримав народну назву «Біла Гора». Така назва пішла від гірських порід білого кольору, які складають серцевину самої високої частини. Піднявшись нанайвищу точку, замилуємося шалено гарною панорамою Покровського району міста.

  

Трансфер до готелю, поселення, відпочинок.

 

3 день. Понеділок 3.05.2021

КРИВИЙ РІГ. Сніданок в готелі. Від'їзд на програму.

ПРИЮТІВКА. Місцевий парк європейського рівня – справжній оазис на березі річки Інгулець. Місцевий бізнесмен вклав чимало коштів і свою любов до краси, подарувавши цей райський куточок місцевій громаді і гостям селища. Ця несподівана краса зачаровує довершеністю ландшафтного дизайну у поєднанні з масштабами водосховища та хвойним лісом.

  

ПРОТОПОПІВКА. В цьому селищі на нас чекає гастрономічна програма за участю Протопопівських етно-садиб, власники яких є представниками української, корейської, вірменської, німецької та болгарської спільнот.

Сільська зелена садиба “Вербиченька”. Презентація садиби, екскурсія до музею-свтлиці, дегустація українських налисників та короваю, майстер-клас з плетіння цвяхом та фотосесія в елементах українських костюмів.

  

В гостях у корейській сім'ї. Особливості будинку корейців, корейська кухня, все незвично і смачно. Дружно відгадуємо з чого така смакота приготовлена. І на прощання кожному хочеться сфотографуватися з красунею кореянкою.

  

В гостях у вірменської сім'ї. Тут ми знайомимося з особливостями вірменської кухні, присутні при випічці лавашу, а потім все пробуємо. Смачно !!!

  

Німецько-українське мале підприємство “Неємія” – пекарня по виготовленню хліба за традиційною німецькою технологією. Екскурсія по хлібопекарні, знайомство з підсобним господарством, виставка та дегустація хлібобулочних виробів та молочної продукції, презентація ретро-автівок.

 . 

Заповідне урочище "Велика і Мала скеля" з популярним озером, відомим своєю цілющою водою. Утворилася водойма на місці гранітного кар'єру, який перестав функціонувати ще в 1936 р. Тому вода насичена усілякими корисними елементами. Розповідають, що під час війни німці, оцінивши властивості місцевої води, поставили на березі госпіталь для реабілітації поранених. Згідно з іншою версією воду німецькі окупанти вивозили для лікувальних потреб до себе на батьківщину цистернами і навіть цілими ешелонами. Місцеві жителі, які стали в цьому озері купатися, стали помічати, що після купання виразки на шкірі заживають і що завдяки цій водичці можна позбутися від остеохондрозу і ревматизму без жодних ліків. 

  

ПАНТАЇВКА. Морозівський вугільний розріз – одне з незвичайних місць Кіровоградщини. Являє собою кар'єр довжиною 6 км у формі літери Г. Після припинення видобутку бурого вугілля він швидко заповнився ґрунтовими водами і набув ознак мальовничого каньйону. Особливий колорит кар'єрові надають величезні механізми, що залишилися покинутими з кращих часів. Це два крокуючі рейкові екскаватори, виготовлені в Німеччині ще до Другої світової війни. 

  Від'їзд до Києва.

КИЇВ. Прибуття о 23:00.

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ - 3500 грн.

При одномісному розміщенні доплата 800 грн.

 

Вартість враховує:

-  Транспортне обслуговування комфортабельним мікроавтобусом.

-  1 ночівля в Кропивницькому і 1 ночівля в Кривому Розі

-  Сніданки після ночівель

-  Гід на маршруті.

-  Всі екскурсійні витрати з театралізацією

-  Всі дегустації і відвідування садиб на третій день програми

-  Страхування.

 Додатково пропонується:

-  Обіди.

-  Вхідні квитки.

-  Квитки на театральну виставу 100-250 грн.

.

Бронювання за телефоном +380679094452