СМАЧНИЙ ВІКЕНД У КИЇВСЬКОМУ ПЕРЕДМІСТІ

Дата: 
30/10/2021
Цена: 
980 грн

Вікенд-тур

30.10, ...

Вартість - 980 грн.

КИЇВ. Від'їзд від ст.метро "Палац Україна" о 8:30.

БОБРИЦЯ. Знайомство з центром селища, його скульптурами і осучасненням, адже небайдужі мешканці села бажають жити по-європейськи.

Відвідуємо еко-ферму "Грін-Голд" з екскурсією по господарству, в теплиці і погріб. Дегустуємо яблучки і соки. Завдяки застосуванню наукових знань та дотриманню новітніх аграрних технологій на цій фермі вирощують справжню екологічно чисту плодово-ягідною продукцію. Бажаючі зможуть придбати те, що сподобається (яблука різних сортів = 25 грн/кг, сік яблучний, томатний 120 грн/3 л).

Проїзд мальовничою долиною "Межиріччя двох рік" (р.Ірпінь і р.Бобриця).

ГОРБОВИЧІ. Екскурсія на равликову ферму "JIFFY". Бажаючим додатково пропонуватимуть дегустаційний равликовий сет з різними соусами та бокалом Шардоне.

Озеро "Михайлина" - рибацький Рай. Половити рибку не встигнемо, а от спробувати карпа чи сома на грилі - залюбки (передзамовлення)

ГУРІВЩИНА. Чарівний замок студії "Victoria Films" не залишить нікого байдужим. І хоча оглянемо його лише ззовні, все ж відчуємо енергетику однієї з найпотужніших кіностудій в Україні, де знімають справжнє повнометражне кіно.

БУЗОВА. Етнографічний комплекс "Українське село" вчергове порадує нас своїми осінніми барвами і ефектними принадами. Але, в першу чергу, нас цікавлять "Тропічні теплиці", аби пригадати літнє тепло і насолодитися різномаїттям тропічних рослин і плодів, виплеканих руками тутешніх флористів. А потім будуть прогулянка територією, кава, круасани, сувеніри, колиба, фітонциди хвойного лісу, тепло унікальних ніби ще живих садиб... Ефектні фотосесії і селфі для Інстаграму і Тік-Току гарантовані.

КИЇВ. Прибуття на ст.метро "Житомирська" близько 18:00.

 

Вартість програми - 980 грн при групі до 11 осіб. 

890 грн при групі від 12 осіб.

Вартість враховує:

- транспорт (туристичний мікроавтобус);

- гід на маршруті;

- відвідування еко-ферми "Грін-Голд" з дегустацією;

- екскурсія по равликовій фермі;

- відвідування "Українського села" і "Тропічних теплиць";

- страхування.

Додатково пропонується:

- дегустація равликів з вином (300-310 грн);

- рибка на грилі 65-150 грн/100 грам;

- кава+круасан в "Українському селі" від 45 грн.

 

 

 

 Бронювання: 0679094452