СМАЧНИЙ КВІТУЧИЙ ПЕРШОТРАВЕНЬ

Дата: 
01/05/2021
Цена: 
690 грн

Екскурсійно-дегустаційний тур на один день 

1.05.2021

Куди поїхати на вихідні відпочити біля Києва, на екскурсію в Київській області? Ідеї для подорожей можуть бути несподіваними. На цей раз ми створили цілий калейдоскоп вражень і смаків та хочемо поділитися цим весняним букетом з вами на Першотравень.

КИЇВ. 8:00 - від'їзд від ст метро «Палац Україна» комфортабельним мікроавтобусом..

ГАЛАЙКИ..Знайомство з цікавою сімейною фермою Олександри і Анни Бабиних, які утримують чимале стадо кіз. Проведемо майстер-клас по ручному доїнню кіз і кожен бажаючий власноруч зможете надоїти та спробувати свіже козине молочко. Можна взяти з собою якісь ласощі для кіз (наприклад шматочки хліба, або шматочки яблук). А ще дізнаємося про тонкощі про сироваріння - коли, як і чому тут почали займатися виробництвом сирів, та наприкінці екскурсії буде дегустація продукції. До сирної тарілки на дегустацію пропонується червоне сухе вино, травʼяний чай. Після дегустації буде чудова нагода придбати продукцію від виробника.

  

ВОЛОДАРКА. Настав час познайомитися з одним із останніх новостворених парків Київщини - "Островом сакури". На території парку висаджено близько 3,5 тисяч різноманітних дерев, кущів і квітів. Звичайно, тут багато сакур. Це дерево неймовірно красиве в період свого цвітіння, але впіймати момент краси напрочуд важко. Сакура цвіте дуже швидко і кожного року в різний час, в залежності від погодних умов. Але в парку окрім живих сакур є також штучні. Тобто, коли б ви не приїхали, ви завжди зможете побачите як виглядає сакура в період свого цвітіння. Особливістю парку є велика кількість цікавих інсталяцій, подивитись тут дійсно є на що. Більшість споруд збудовані у східному стилі, з характерними пагодами, які так притягують погляд своєю незвичністю, та водними атракціями. І не дивно, бо цей штучно створений острів влаштовано на річці Рось.

  

ГОРОДИЩЕ-ПУСТОВАРІВСЬКЕ. Навіть бувалий мандрівник здивовано зупиниться на греблі в Городищі-Пустоварівському. Бурхлива кам’яниста Рось тут закута у громаду двох величезних млинів - цегляного та кам’яного, з’єднаних підвісним містком. Вода проривається крізь шлюзи, двома бурхливими потоками омиваючи прибережні скелі. Тут збереглися: потужна гранітна підпірна стіна,господарські приміщення, комори. Фактично готовий музей водяного млинарства. Атмосферне місце.

  

БІЛА ЦЕРКВА. Найбільше  і одне із найдавніших міст Київщини для багатьох вже добре знайоме. Але кожного разу, приїжджаючи сюди на гостини, не можна оминуту знакові місця серед яких серце історичного міста - Замкова гора. Пригадаємо історію міста, а хто вперше, буде зачарований панорамою річки Рось та навколишніми краєвидами.

  

МУР-САД. Таку назву має колекційно–експозиційна ділянка площею 4 га, яка була створена ще за часів графів Браницьких у далекому 1816 році.  Завітавши в сад, аналогів якому немає в Україні, буде можливість поспілкувалися із Миколою Ільєнком, головним садоводом зеленого господарства, який опікується садом останні 13 років і який його відродив із небуття. Тут чимало чого незвичного. Наприклад, тут влаштовано єдиний в Україні "живий" музей яблунь, де зібрані давно забуті сорти, що плодоносили 200-300 років тому. Найбільше дивує відвідувачів так званий формовий сад, який виконано із залученням нових прогресивних сортів дерев. Тут можна знайти справжні енергетичні піраміди, альтанки, арки, різні форми і навіть дерево-тризуб. Але це ще не все, на території відновлено ошатний будиночок, в якому проводять дегустації продукції. І на нас також чекатиме знайомство з місцевими напоями, виготовленими із плодів цього чудо-саду.

 

  

ВОЛОДИМИРІВКА. А на десерт у нас равлики. Саме так, фермерське господарство «Мисливці на равликів», що неподалік Білої Церкви, спеціалізується на розведенні і вирощуванні равликів роду Helix Aspersa Maxima. Власник проведе нам детальну екскурсію, на якій розповість про особливості породи равликів, їх спосіб життя та історію заснування ферми. Ми побуваємо в теплицях, в яких вирощують равликів, сушать та заморожують. На завершення екскурсії власник ферми власноруч приготує нам ескарго та запросить на дегустацію. Делікатес також зможемо придбати за досить демократичними цінами.

  

КИЇВ. Повернення орієнтовно о 19:00

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ - 690 грн при групі понад 10 осіб

                             - 790 грн пригрупі менше 10 осіб

Вартість враховує:

-  транспортне обслуговування автобусом по маршруту;

-  гід на маршруті;

-  страхування.

Додатково сплачується:

-  вхідні квитки.в об'єкти відвідування і дегустації:

     Бабині Кози - 150 грн/особа при групі 10 туристів і 200 грн/особа при групі до 10 туристів.
     Острів Сакури - 50 грн.
     Мур-сад - 100 грн.
     Мисливці за равликами - 100 грн. Дегустація (сет із 3х равликів) - 50 грн.

 

Запис в тури за телефоном +380679094452