ШЛЯХ ДО УКРАЇНСЬКОГО ЄРУСАЛИМУ

Дата: 
07/08/2021
Цена: 
1 900 грн

 

ШЛЯХ ДО УКРАЇНСЬКОГО ЄРУСАЛИМУ

11 - 12 вересня 2021

2 дні/1 ніч

Без нічних переїздів

1 день.

КИЇВ. Від'їзд поїздом Інтерсіті №715 о 6:50.

ТЕРНОПІЛЬ. Прибуття на залізничний вокзал Тернополя о 12:12. .

Пішохідна оглядова екскурсія-прогулянка «Файним містом». Адже старовинне галицьке місто приваблює туристів пам’ятками сакрального будівництва: оборонною церквою Воздвиження (XVII ст.), церквою Воскресіння Хрестового (1602р.) та Кафедральним Собором Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці (колишній Домініканський костел) (1749р.). До наших днів дійшов також і Тернопільський замок (XVI ст.), який можна оглянути прогулюючись на теплоході тернопільським ставом.

Обід в пабі «Ковчег» - філії знаменитої терномільської САМоГОНної Ресторації

  

Гідропарк «Топільче» - це наймальовничіше місце дозвілля в Тернополі. «Топільче» вирізняється цікавими архітектурними ідеями та великою озелененою територією. Гідропарк помережаний потічками зі штучними порогами, дамбами з водоспадами. Родзинкою гідросистеми є комплекс із водяними млинами, вода до яких подається з Тернопільського ставу природнім чином, адже парк розташований нижче рівня знаменитої водойми. Як приємно тут неспішно прогулятися після ситного обіду і сеерд затишних тінистих алей.

  

ТЮТЬКІВНа пів-дорозі до Зарваниці на нас чекає рукотворне чудо у вигляді неймовірної краси вишитого бісером іконостасу в церкві Покладення Ризи Пресвятої Богородиці. Творці запевняють, що іконостас – єдиний у світі, а за його унікальність називають «восьмим чудом України». Кожну ікону створювала окрема родина. Майстрині пришили майже півтора мільйона бісеринок вагою 18 кг. Інкрустували їх у дерев’яний каркас із липи. Іконостас складається з 3 ярусів. Вишивані образи закрили спеціальним склом, яке створює ефект 3D-зображення. Незвичний іконостас вже налічує 18 ікон. Однак місцеві парафіяни запевняють – це ще не кінець. Майстрині вирішили не зупинятися на досягнутому, наразі вишивають нові образи.

   

ЗАРВАНИЦЯ. Марійський духовний центр в Зарваниці внесений до списку п’ятнадцяти найважливіших святинь католицького світу, пов’язаних з явленнями Діви Марії. Собор Зарваницької Божої Матері, надбрамна церква Благовіщення, чотириярусна дзвіниця, співоче поле на 50 тисяч місць. На території собору знаходиться цілюще джерело. Все це було побудоване заново і проведена реставрація до 2000-річчя Різдва Христового.

Біля собору знаходиться чотириярусна дзвіниця заввишки 60-75 метрів, що вражає своєю величчю.

Зарваниця – це місце яке користується в нашому народі великою пошаною і любов’ю. Але всьому світові Зарваниця більш відоме як святе місце, де знаходиться чудотворна ікона Матері Божої. Зберігається образ у місцевій парафіяльній церкві Пресвятої Трійці і належить до найдавніших ікон в Україні. Час створення шедевру – ХІІІ-ХІV століття. У 1867 році папа Пій IX коронував ікону і надав Зарваниці особливого статусу. Відтоді тисячі паломників з усіх куточків світу навідуються до цієї святині.

Дорога, що веде від Марійського комплексу вгору, приводить до монастиря студитів з церквою Різдва Пресвятої Богородиці. Сама дорога є Хресним шляхом, по її боках встановлені скульптурні композиції, що зображають шлях Христа на Голгофу. Повечерявши і поселившись в готелі Марійського центру, пройдемо і ми цим особливим символічним щляхои до «Нового Єрусалиму».

  

На Святу Землю прагнуть потрапити мільйони віруючих із різних куточків світу. На жаль, у такі неспокійні часи, як нині, це не просто. Однак для того, аби відчути Божу присутність і наблизити до сердець місця духовної сили, де колись Ісус Христос ніс слово світла, проповідував, страждав, помер, а на третій день воскрес, – у Марійському духовному центрі Зарваниці три роки тому збудували унікальний комплекс споруд – «Український Єрусалим». У комплексі представлені найбільші християнські пам'ятки Святої Землі: Голгофа, Оливовий сад, сходи Покаяння, які вели до замку Пілата. Усе місце оточене мурами, що символізують оборонні мури Єрусалима. Головним об’єктом комплексу є копія Гробу Господнього. Також тут є Левові (Леонські) ворота та Вежа Давида. І… мурашки по шкірі…

  

А ще в Зарваниці є купіль Святої Праведної Анни. Купіль святої Анни неповторна, вода в ній лікувальна – не замерзає і не гріється. Температура тут постійно стала і влітку, і взимку – біля 10 градусів тепла. Люди які маючи додатково сорочки або одяг для купання, сюди занурюються. І дизайн купілі відповідний – фасад декорований мозаїкою Об'явлення Божого. А сам басейн зроблено у вигляді хреста і накрито декорованим дахом.

  

2 день.

ЗАРВАНИЦЯ. Сніданок. Від'їзд на програму.

РУКОМИШЗалишки скельного монастиря св. Онуфрія і святе джерело. Печери є найдавнішими пам’ятками християнства в подільському краї. У них, напевно, перебували перші монахи-місіонери, проповідуючи Христову віру. В одній із таких печер аж до XVIII століття був печерний храм і келії монахів. Варто зазначити, що з переходом ченців в Бучач, скельна церква залишилась, а в ній молились і моляться і досі. Опікується нею місцевий парох о. Михайло Суканець та православна громада  церкви святого Онуфрія. Кажуть, ці скелі і молитва у них мають велику оздоровчу силу.

  

БУЧАЧ. Знайомство зі старовинними подільським містечком: знаменита на всю Європу Ратуша, побудована львівським архітектором Меретином і прикрашена всесвітньо відомим скульптором Пінзелем, Успенський костел - усипальниця роду магнатів Потоцьких, василіанський монастир, руїни середньовічного замку, монументальна архітектура часів Австро-Угорщини і потужна історія 

  

Дегустація крафтових сирів торгової марки «7 козенят». «Бучацька Фонтіна», «Чотири сезони», «Преміум», «Чеддер класичний». Справжня несподіванка – неймовірно ніжна козяча «Фета в олії» зі спеціями. І це ще не все. Сирна продукція цього виробника виготовлена з натурального свіжого молока породистих кіз та корів, які утримуються на власних фермах. І для нас дегустація проходитиме в ексклюзивному форматі.

Обід.

  
ТРЕБУХІВЦІ. Фруктовий сад фермерського господаоства «Гадз» площею 600 гектарів, посаджений у 2011 році, знаходиться в особливій мікрокліматичній зоні, що дозволяє отримувати врожаї високої якості та чудовими смаковими характеристиками. За короткий час господарство стало однією з найбільших компаній в країні, яка спеціалізується на вирощуванні фруктів (яблук, груш, слив), деяких ягід. На сьогодні продукція експортується в понад 20 країн Європи, Близького сходу та Азії. Окрім свіжої фруктової продукції тут виробляють сухофрукти та яблучні чіпси, соки та дитяче харчування. Під час екскурсії дізнаємося про процес посадки, вирощування і дозрівання яблук, а також заглянемо у сховище, де яблука готуються до продажу. Побачимо технології поливу і догляду, усі тонкощі садівництва, і як розрізняти сорти та принципи зберігання. Ну і звичайно на нас чекає порівняльна дегустація кращих представників кожного сорту!

  

  

ТЕРНОПІЛЬ. Прибуття на залізничний вокзал. Від'їзд до Києва поїздом Інтерсіті №716 о 17:43

КИЇВ. Прибуття до 23:08.
 
Вартість туру - 1900 грн

Одномісне розміщення- 2100 грн.
 
Вартість враховує:
- Проживання 1 нічі в готелі, 2-місні номери зі зручностями;
- Харчування вечеря+сніданок;
- Транспортне обслуговування по маршруту;
- Гід на всю програму;
- Екскурсії;
- Відвідування фермрськго господарства "Газд";
- Страхування.

Додатково сплачується:

Проїзд на Інтерсіті - 820 грн;
- Обіди;
- Дегустація сиру;
- Екскурсія на фермерське господарство "Газд".

 

 Запис в тури за телефоном +380679094452