РИМ

Цена: 
0 грн

РИМ

Тури в Рим        Відпочинок в Римі        Екскурсії в Римі

Рим – столиця Італії і області Лаціо, найбільший в країні і один з найбільш відвідуваних міст в світі. Місто стоїть на 12 пагорбах, а його центр, Старе місто - на семи пагорбах. З півночі на південь через місто протікає річка Тібр.
Протягом сотень років Рим був невеликим поселенням в центрі Апеннінського півострова. Однак вигідне місце розташування і агресивна політика, разом з низкою нововведень у військовій справі поступово вивели його на лідируючі позиції у першу чергу в області, а потім і в регіоні. Свого розквіту Римська держава досягла при імператорі Адріані в II столітті н. е., коли військова і економічна могутність поєднувалася з миром всередині імперії. Населення Риму перевищувало 1 млн осіб.
Кінець імперії поклали численні вторгнення ззовні німецьких і слов'янських народів, а також зростаючі сепаратистські тенденції всередині самої держави. У період розпаду імперії місто стало серцем християнства.

На території Риму знаходиться окреме місто-держава – Ватикан, що займає територію 40 гектар.

Архітектурні пам'ятники міста, відображають його майже трьох тисячолітню історію. Художники, скульптори і архітектори зі всіх куточків Європи приїжджали сюди, щоб працювати на замовлення вищих духовних осіб і пап. В епоху Відродження тут були створені особливо видатні твори архітектури.
У Римі збереглися окремі пам'ятники античності (Колізей, Пантеон, тріумфальні арки, терми), цілі архітектурні ансамблі (Форуми), середньовічні квартали (Трастевере), численні палаци і церкви епохи Відродження. Мальовничо розкинулися по горбах міста мармурові сходи, затишні площі з фонтанами, численні монументи різних епох – від найдавнішої кінної Статуї Марка Аврелія перед Капітолієм до гігантського пам'ятника королю Віктора Еммануїла II і об'єднанню Італії.
Рим – унікальне місто, в його межах знаходиться ціла самостійна держава Ватикан. Це головний центр католицизму з великою кількістю католицьких церков, створених кращими італійськими архітекторами і прикрашених роботами великих італійських художників і скульпторів.
Шедеври італійського живопису і скульптури зібрані у Ватиканському, Капітолійському музеї, в галереї Боргезе, Латерані. Безліч археологічних знахідок представлено в Римському національному музеї, музеї вілли Джулія. Твори мистецтва XX в. зібрані в Національній галереї сучасного мистецтва і в Національному кабінеті естампи.
Сьогодні, будучи символом давньої імперії і сучасної республіки Італія, Рим поєднує в собі велич минулих тисячоліть і романтику сучасності. Це місто шикарних ресторанів на просторих площах і тінистих літніх кафе на тісних, вузьких вуличках старих кварталів.

 

 Запис в тури за телефоном +38 067 9094452