ПОЛЬЩА. КОРОЛІВСЬКИЙ ВІКЕНД 4 дні

Цена: 
0 грн

 

 Без нічних переїздів!!! Спрощена процедура перетину кордону

Вартість туру на 1 дитину від 6750 грн + потяг 1420 грн (Інтерсіті, вартість уточнюється)

 

День 1.

КИЇВ. Від’їзд потягом Інтерсіті

ПЕРЕМИШЛЬ. Знайомство з історичним центром міста. Свого часу Перемишль на рівних суперничав із Львовом та Краковом, а дехто взагалі вважав його маленьким Віднем.
Відвідаємо центральну площу Ринок, оточену мальовничими типовими кам’яницями, роздивимося величні костели та зробимо фотосесію під стінами старовинної фортеці.

Переїзд до Кракова комфортабельним автобусом.

КРАКІВ.  Розміщення на нічліг в центрі міста. Вечеря.

Прогулянка вечірнім Краковом у форматі вільного часу.

Повернення до готелю, відпочинок.

 

День 2.

КРАКІВ. Сніданок.

Пішохідне знайомство з колишньою столицею Польщі.
Оглядова екскурсія «Королівський шлях» - шлях, по якому протягом багатьох століть проїжджали польські королі: місце де переплітаються легенди ... Найстаріша частина міста - Ринкова площа, один із найстаріших університетів Європи - Ягелонський університет, середньовічний центр торгівлі - торгові ряди , де Ви можете придбати сувеніри на пам'ять про проведені тут хвилини…

Ознайомлення з Маріацьким костелом – головним храмом міста архітектурною перлиною, що вражає своїм інтер’єром та історією.
Відвідаємо «Польський Акрополь» -Вавельський замок. Розташований на високому березі Вісли, Вавель включає в себе королівський замок, кафедральний собор, і систему замкових укріплень. Вавель - той замок, в який хочеться йти, тому що велич, яка огортає його, притягує будь-кого, хто опиняється поруч. Він височіє над містом, такий витончений і монументальний одночасно. А коли потрапляєш на територію замку, здається, що тут зібрана архітектура всіх країн і народів. 

Вільний час в центрі Кракова.

Рекомендуємо відвідати Підземний музей, один із найсучасніших музейних комплексів в Європі, де ніби в машині часу переносишся в віки назад і потрапляєш в середньовіччя.

А можна ознайомитися з експозицією Краківського археологічного музею. І воно того варте, адже саме тут знаходиться суттєвий артефакт з України – оригінал Збручанського ідолу – язичеського богу Світовиду. А ще тут можна роздивитися справжні єгипетські мумії і саркофаги фараонів, дізнатися чимало нового про життя давніх людей в Східній Європі і на території Польщі безпосередньо.

Вечеря. Повернення на нічліг


День 3.

КРАКІВ. Сніданок. Від’їзд комфортабельним автобусом до Вроцлава.

ВРОЦЛАВ. Місто, яке часто називають польським Амстердамом, розташоване на 12 островах по руслу мальовничої річки Одри. Близькість до кордонів Німеччини і Чехії наклала свій відбиток на архітектуру та традиції містян. Під час прогулянки історичною частиною Вроцлава побачимо центральну площу Ринок, найстарішу в Польщі Ратушу, що почала будуватися майже 800 років тому, витончені костели, серед яких заглянемо в український храм УГКЦ, який нічим не поступається католицьким храмам. Квартал старовинного Вроцлавського університету, вузенькі середньовічні вулички і типові західноєвропейські фасади будинків. Затишні острівці та канали, містки та тераси. Місточком Закоханих (з тонами замків) потрапимо до найстарішої частини міста – Тумського острову і будемо вражені середньовічною архітектурою та кафедральним костелом.

За бажанням можна відвідати Панораму – музей з величезним полотном з оглядом на 360о і експозицією переднього плану, що розповідають про перемогу поляків в 1794 р. на чолі з їх національним героєм генералом Костюшко в битві під Рославцями.

Вільний час в центрі цього романтичного і неповторного шедевру Південно-західної Польщі. Вечеря.

КРАКІВ. Повернення автобусом до Кракова. Нічліг

 

День 4.

КРАКІВ. Сніданок. Від’їзд в Перемишль.

ПЕРЕМИШЛЬ. Трохи вільного часу в центрі міста, можливість закупів, скуштувати знаменитих сирників чи морозива, продегустувати горнятко кави…

Від’їзд в Україну потягом Інтерсіті+.о 15:45.

КИЇВ. Прибуття на залізничний вокзал о 23:53.

 

Вартість туру враховує:

- Проїзд потягом «Інтерсіті+» Київ – Перемишль – Київ;

- Транспортування по території Польщі комфортабельними автобусами;

- Проживання 3 ночі в центрі Кракова (номери зі зручностями);

- Харчування – 2-разове;

Гіди в Кракові та Вроцлаві;

Екскурсійне обслуговування по програмі;

- Супровід гіда-керівника по всьому маршруту;

- Страхування..

 

Додатково пропонується:

- Панорама у Вроцлаві – 30/23 zł;

- Королівські палати на Вавелі – 20/12 zł, аудіогід 13 zł.;

- Підземний музей – 21/17 ;

- Краківський археологічний музей – 7/5 zł,;

- Проїзд в громадському транспорті (за необхідності, від 3,4 );

- Факультативні відвідування;

- Особисті витрати.

Примітки: Для поїздки в Польщу громадянам України слід мати біометричний закордонний паспорт 

Для осіб до 16 років необхідний нотаріально завірений дозвіл батьків на виїзд дитини за кордон.

 

Запис в тури за телефоном +38 067 9094452