ПОЛЬЩА. ДОРОГОЮ ТАМПЛІЄРІВ 7 днів

Цена: 
0 грн

 

Вартість від 340 євро + 700 грн (залізниця)

1 день.

КИЇВ. Виїзд з Києва поїздом до Ковеля.

2 день.

КОВЕЛЬ. Прибуття на залізничний вокзал, посадка в автобус. Виїзд на кордон. Перетин кордону в пункті пропуску «Ягодин».

ВАРШАВА. Оглядова екскурсія по Варшаві: «Чарівна Пані Варшава». Варшава – це столиця і найбільше місто Польщі, розташоване на берегах Вісли. Воно по праву вважається одним з найкрасивіших міст всієї Східної Європи, адже недарма іноді Варшаву називають північним Парижем

Поселення в готелі. Вечеря Ночівля.

3 день.

ВАРШАВА. Сніданок..

Відвідування Центру науки «Коперник» великого сучасного наукового центру з інтерактивними експонатами. Сеанс в «Театрі Роботів», занурення в дивовижний світ наукових дослідів і різноманітних моделей, які покликані наочно проілюструвати ті чи інші фізичні, хімічні й інші закони та закономірності.

Переїзд в Гданськ.

ГДАНСЬК. Поселення в готель. Вечеря. Ночівля.

4 день.

ГДАНСЬК. Сніданок. Екскурсійна програма «Труймясто». Труймястом називають агломерацію із трьох сусідніх міст Гданська, Сопота, Гдині та ще десятка навколишніх містечок.

Оглядова екскурсія «Польський Амстердам». Гданськ - одне з найбільших міст Польщі, розташоване на березі Гданської затоки (Балтійське море) на півночі країни. Зараз це місто має неповторний зовнішній вигляд і цікаву історію. Побачимо Старе місто, Золоті Ворота, дерев'яний Журавель, Маріацьку вулицю. Прогуляємося по набережній по Набережній Мотлаві, Відвідаємо Двір Артуса (вхідний квиток 10 зл.) та дізнаємося про Вестерплатте (Westerplatte) – півострів на березі Балтійського моря поблизу Гданська, де з 1 по 7 вересня 1939 року проходила героїчна оборона польського Військово-транзитного складу

СОПОТ. «Перлина Балтики» і «Монте-Карло Півночі», відомий як містечко безтурботного відпочинку, прекрасних піщаних пляжів та Міжнародного пісенного фестивалю. Тут безліч вишуканих ресторанів, кафе. Обов’язкова фотосесія біля вражаючого «Кривого будиночка».

ГДИНЯ. Це місто-порт, величезний порт, збудований в 20-30-х рр. ХХ ст. Тут є кораблі-музеї, що стоять на причалі. Гдиню називають «Містом під щасливою зіркою». А ми піднімемося на одну із кам’яних гір, щоб з оглядового майданчика помилуватися навколишнім пейзажом.

РЕДА. Факультативне відвідування сучасного аквапарку, відкритого в 2016 р.
ГДАНСЬК. Повернення в готель. Вечеря. Відпочинок

5 день.

ГДАНСЬК. Сніданок. Виїзд на програму.

МАЛЬБОРК. Факультативна екскурсія в Мальборкскій замок, найбільший в Європі цегляний замок, включений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. (25 євро дор / 20 євро діти). Вражають стіни Середнього і Високого замку, споруджені з червоної цегли, фортифікації з вежами і воротами і різні технічні рішення, новаторські в середньовіччі. В даний час тут розмістився замковий музей, в експозиції якого демонструються колекції військового спорядження, бурштинових виробів, порцеляни, фаянсу, меблів і прикрас.

ЛЮБЛІН. Поселення в готелі. Вечеря. Вільний час. Нічліг

6 день.

ЛЮБЛІН. Сніданок. Екскурсія «Люблін – чарівність Польщі». Центр Любліна дуже красивий. Тут добре зберіглося Старе місто з середньовічним плануванням вулиць, з брукованими дорогами, старими пошарпаними часом камяницями. Це своєрідний експрес в середньовіччя: Краківське передмістя, Нова Ратуша, Люблінський замок (зовнішній огляд)…

Виїзд до України.

КОВЕЛЬ. Прибуття на залізничний вокзал. Посадка групи в потяг.

7 день.

КИЇВ. Прибуття на залізничний вокзал.

 

Вартість враховує:

- потяг Київ - Ковель - Київ (купе);

- проїзд по маршруту автобусом туркласу;

- проживання по маршруту в готелях категорії 3*;

- 2-разове харчування;

- медичне страхування;

- супровід керівника групи по всьому маршруту;

- всі оглядові екскурсії за програмою;

- вхідні квитки в екскурсійні об'єкти (собори, музеї і т.д.);

 - страхування.

Додатково оплачується:
- обіди по 12 євро:
- факультативні програми і відвідування.
- проїзд в громадському транспорті;
- особисті витрати.

 

Запис в тури за телефоном +38 067 9094452