ПІВДЕННА ВОЛИНЬ НА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Дата: 
24/08/2017
Цена: 
1 990 грн

 

1 день. Четвер. 24.08.2017

КИЇВ. Від'їзд автобусом від станції метро "Палац Україна" о 7:00

РІВНЕ.Музей бурштину — єдиний в Україні, що працює при казенному підприємстві "Бурштин України". Бліц-знайомство з центральною частиною міста. Пам'ятники засновниці Рівного — княгині Марії Рівненській та уродженцю області знаменитому українському письменнику-патріоту Уласу Самчуку, що змушений був створювати свої письменницькі шедеври в діаспорі.

ПЕРЕСОПНИЦЯ.Музейний комплекс, присвячений найстарійшій українській книзі — Пересопницькому Євангелію. Реконструкція фортифікацій колишнього княжого містечка.

КЛЕВАНЬ. Відвідування однієї з самих популярних та романтичних принад регіону — Тунеля Кохання. Через густий ліс на протязі 4 км по давній залізничній гілці десятиліттями курсував потяг, локомотив якого сформував справжній зелений тунель в заростях. Це мальовниче місце навіює романтичний настрій, тут загадують на судженого та присягають у вірності. А молодята іноді за сотні кілометрів приїздять сюди заради весільної фотосесії.

ГОРОДОК. Мальовничий острів в околицях обласного центру монахи Києво-Печерської лаври облюбували багато віків тому назад. Сьогодні цим святим місцем опікуються монахині жіночого Свято-Миколаївського Городоцького монастиря, який займає особоливе почесне місце в духовному світі Волині.

ДУБНО.Розміщення в готелі, вільний час.

 

2 лень. П'ятниця. 25.08.2017

ДУБНО. Сніданок. Від'їзд на програму.

ПЛЯШЕВА. Державний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестейської битви»: пантеон «Казацькі могили»; Михайлівська церква — свідок подій 1651 р; храм-меморіал св. Георгія з криптами та «Голгофою» українського художника Їжакевича, місце ставки Б. Хмельницького, озеро Козача яма та острів Гайок.

ДУБНО. Екскурсійне знайомство з древнім містом, відвідування Дубенської фортеці, оспіваної Миколою Гоголем в повісті "Тарас Бульба". Оновлена краєзнавча експозиція в палаці Любомирського та інтригуючі підземелля палацу князів Острозьких 17 ст.

ТАРАКАНІВ.Одне з самих романтичних і таємничих місць України — Тараканівський форт (объ'єкт "Застава"). Грандіозні вали, нескінченні підземні галереї і каземати вражають кожного відвідувача та нагадують про підготовку Російської імперії до війни з Австро-Угорщиною у другій половині XIX століття.

БІЛОКРИНИЦЯ. Палацо-парковий комплекс графа Вороніна, зведений в англійському романтичному стилі. Тепер тут функціонує Кременецький лісотехнічний коледж, який має свій дендропарк на базі старовинного саду, а студенти експерементують в ландшафтному дизайні.

Залишки бастіонів фортеці князів Острозьких.

КРЕМЕНЕЦЬ.Розміщення на нічліг в готелі. Відпочинок.

 

3 день. Субота. 16.08.2017

КРЕМЕНЕЦЬ. Сніданок. Відвідування Замкової гори з руїнами фортеці королеви Бони Сфорца д'Арагона. Захоплююча розповідь про неординарну італійку, завдяки якій з'явилась фортеця та розвинулося місто, знане на всю Європу, місцеві легенди про героїзм українського козацтва та дівчат українок. Унікальні краєвиди Кременецьких гір з висоти 400 м н.р.м. Монументальні споруди часів пізнього середньовіччя.

ПОЧАЇВ. Екскурсійне знайомство з комплексом Свято-Успенської Почаївської лаври. Парадний Успенський собор, що височіє над рівнем селища на 70 м, Свято-Троїцький собор (автор О. Щусєв) з мозаїками, виготовленими 100 років тому по ескізам самого Миколи Реріха. Печера зі святими мощами першого ігумена лаври пр. Іова Почаївського, та чудотворя ХХ століття пр. Амфілохія.

Найвідоміша в Україні Чудотворна ікона Божої Матері Почаївської, місце з відбитком стопи Богородиці, залишеного нею на Почаївській горі в 1240 р. пд час явлення інокам.

Відвідування духовної філії лаври — скита Сходження Святого Духа з неповторним архітектурним ансамблем, що розкинувся на сусідньому від лаври пагорбі з криницею 18 ст. завглибшки понад 100 м.

ОНИШКОВЦІ.Скит пр. Анни зі знаменитим джерелом та купальнею. Можливість пройти омовіння в цій незвичайній воді та відчути ефект оздоровлення не лише тілесного, а й душевного.

МЕЖИРІЧ.Свято-Троїцький чоловічий монастир фортифікаційного типу з більш ніж 400-літньою історією. Унікальність сакрального комплексу полягає в його абсолютній збереженності та оригінальності, незважаючи на буремні події минульщини. Головна реліквія роду князів Острозьких — коронована Чудотворна ікона “Життєподальниця” (оригінал).

ОСТРОГ.Замковая гора з родовим замком князів Острозьких, заснованим ще в 14 столітті. Насичена музейна експозиція, починаючи від готичних підземель до оглядового плацу, з якого відкривається панорама Хмельницької атомної електростанції.

Зовнішній огляд комплексу бувшого монастиря католицького ордену капуцинів, в стінах якого тепер функціонує Національний університет “Острозька академія”. В 16 столітті її заснував князь Василь-Костянтин Острозький і вона стала першим вищим навчальним закладом Східної Європи.

ГІЛЬЧЕ. Святе джерело св. Миколая з цілющою водою. Незвичні властивості цієї водиці були помічені українськими козаками, які після поразки в битві під Берестечком 1651 р. Отримали тут зцілення та підкріплення духом.

КИЇВ. Прибуття до 23:00.

 

Вартість на 1 туриста від 1990 грн.

 

Вартість враховує:

- проїзд комфортабельним автобусом;

- 2 нічліги, номери зі зручностями;

- 2 сніданки після нічлігів;

- гід на маршруті;

- всі зазначені екскурсії;

- страховка.

 

Додатково пропонується:

- додаткове харчування;

- вхідні квитки в музейні об'єкти;

- доплата за 1-місне розміщення 400 грн.

 

Замовити тур:

+38 (067) 9094452

e-mail: brigantine@ukr.net

 

 

Дубно