НОВОРІЧНЕ ПРИКАРПАТТЯ

Дата: 
31/12/2021
Цена: 
4 500 грн

 

НОВОРІЧНЕ ПРИКАРПАТТЯ

Автобусний тур з Києва на 4 дні

Без нічних переїздів

30.12.2021 - 3.01.2022

4500 грн

1 день. П'ятниця 31 грудня.

КИЇВ. Від'їзд від станції метро "Палац Україна" о 7:00.

Обід на маршруті.

ПІДГІРЦІ. Підгорецький замок свого часу був одним з найкрасивіших замків Польщі. Адже будувався він, як місце для утіх, відпочинку після військових подвигів його господарів. А господарі то хто - коронний гетьман Станіслав Конецпольский, королівські сім’ї Собеських, Жевуських і не менш шанованих Сангушків. Сьогодні замок в стадії затяжної реставрації, але навіть в такому вигляді він вражає своєю величчю.

  

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК. Поселення до готелю, відпочинок.

Бажаючим пропонується вечірня прогулянкова екскурсія центром "В очікуванні свята", щоб відчути атмосферу затишного, історичного і сучасного, європейського і галицького міста в передсвятковий Новорічний вечір.

Повернення в готель. Святкування зустрічі Нового року в ресторані готелю (за бажанням).

  

2 день. Субота 1 січня. З Новим роком!

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК.. Пізній сніданок в ресторані готелю.

Факультативна екскурсія "До Карпатського Афону" з відвідуванням Манявського скита.

Незабутня атмосфера монастирських стін

Манявський скит – це монастир східного обряду, пам’ятка архітектури поч. XVII ст. і помешкання ченців-аскетів. Колись Скит був осередком духовного та культурного життя, мав у підпорядкуванні кілька десятків монастирів, славився розкішною бібліотекою. А ще саме тут знаходився унікальний іконостас авторства Іова Кондзелевича. Сьогодні він зберігається у Національному музеї ім. Андрія Шептицького у Львові. Тут зберігся цікавий ансамбль будівель: вежа-скарбниця, церква св. Бориса і Гліба, підземна церква архистратига Михаїла, а також високі кам'яні стіни з вежами та бійницями. Щобільше, майдан монастиря має підземні ходи, так звані склепінчасті пивниці, через які колись можна було потрапити в гори чи перейти із будівлі у будівлю. Про ці та інші таємниці Українського Афону дізнаємося під час нашої екскурсії.

Відповідно до численних джерел, саме у Скиті Манявському похований гетьман Іван Виговський та його дружина Олена Статкевичівна. Щоправда, досі усі спроби розшукати їхні могили потерпали крах. Чому, дізнаємося під час прогулянки територією Скиту.

Тут розташований «Блаженний камінь», із якого витікає джерельна вода. Це перший скит, тобто житло ченців цього краю. А силу джерела прирівнюють до чудесної сили лурдської води, яка може вилікувати від усіх недуг.

Скит Манявський є в реєстрі Міжнародної асоціації музеїв, також його занесено в довідник музеїв світу. А отже це місце знакове і важливе для України.

А після занурення в аскетичне життя ченців, ми вирушимо до Манявського водоспаду — одного з найвищих водоспадів Українських Карпат з висотою скель у 18-20 м.

   

3 день. Неділя 2 січня.

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКСніданок в готелі.

Факультативну екскурсія "Перлини Покуття і Гуцульщини". Програма відбудеться при наборі від 10 бажаючих. 

КОЛОМИЯ. Це особливе місто, яке поєднало у собі безліч пам'яток минулого і сьогодення, яке зберігає традиції предків і пишається унікальною природою. Розташувалася Коломия в дивовижній долині річки Прут і з незапам'ятних часів є неформальним центром Покуття. Це райський куточок України, який неможливо не відвідати в нашому маршруті.

Чітко помітно в місті вплив австрійських часів. Це простежується в архітектурному стилі того періоду. У далекому минулому, ці землі не одноразово піддавалися атакам. Однак на сьогоднішній день тут по-європейськи затишно. Прогуляємося центральними вуличками і площами, побачимо споруди Ратуші,  Коломийського драматичного театру ім. І. Озаркевича, музею Писанкарського розпису, Скарбничого уряду, Народного дому, кількох хамів і цікаві пам’ятники. 

  

КОСІВ. Це місто майстрів – справжня столиця гуцульського народного мистецтва. В межах міста протікає невелика і чиста річка Рибниця. Вона утворює декілька порогів – «гуків». Над самим міським центром здіймаються скелі Міської гори із залишками валів оборонного замку. На горі природа немов вирізала образи фантастичних істот, химерні фігури у вигляді веж старовинних замків і гостроверхих шпилів, що піднімаються в небо.

На Гуцульщині, зокрема на Косівщині в Карпатах, здавна існували сприятливі умови для розвитку художніх промислів. Ліси давали прекрасний матеріал для точіння, різьблення і випалювання. Розвинуте вівчарство породило ткацтво та килимарство, виробництво різноманітних декоративно-побутових речей зі шкіри. Наявність гончарної глини стало основною для розвитку кераміки.

А щоб побачити унікальні високохудожні екземпляри, відвідаємо один із місцевих музеїв, дізнаємося про славні династії народних майстрів, ознайомимося зі знаменитою Косівською керамікою, визнаною ЮНЕСКО нематеріальною спадщиною людства.

  

ВЕРХОВИНА. Столиця Гуцульської культури. Саме тут на висоті 620 м над рівнем моря, та й то це лише долина, можна мимоволі доторкнутися до пропливаючих хмаринок. Перебуваючи в цьому затишному місці отримуєш неземні відчуття свободи та задоволення. Селище розмістилось вздовж річки Чорний Черемош, який невпинно несе свої стрімкі води поміж горами. Куди не глянь, всюди краса! Неймовірні гірські пейзажі неначе магнітом притягують у Верховину тисячі туристів, які шукають повної гармонії та спокою. Тут ми відвідаємо музей народних гуцульськихінструментів у садибі знаменитого Романа Кумлика. Обід.

  

Дегустаційний зал «Копальня бринзи» - неймовірне місце. Бринза, вурда, будз, а ще косичка та тверді сири, усе дуууже смачне та свіже. Господиня дуже позитивна, привітна, з вогнем в очах розповість нам про сімейну справу та поділиться своїм запалом. Вісім сортів сиру, карпатські чаї, два види наливочки і бануш в нагрузку - це дегустаційний сет, більше схожий на повноційний обід.
Якщо хочете придбати смачних якісних сирів – нам саме сюди.

  

Музей гуцульської магії. Легендарні і таємничі мольфари - маги карпатських гір, холодного сонця, густих лісів і розкішних лугів-полонин. Мольфарство як невід'ємна частина гуцульських знахарських традицій - пряма спадщина язичницьких культів, які ніколи особливо не зникали в цих місцях. На вигляд - типова етнографічна хата з великою кількістю специфічних артефактів - палиць, ножів, банок з незрозумілим зіллям. І тільки з розповіді екскурсовода стає ясно, що насправді означають ці предмети: в руках досвідченого мольфара ніж здатний розігнати хмари, а посох - примирити подружжя, що посварилося. А ось традиційний місцевий музичний інструмент - дримба - налаштовує енергетичне поле людини.

  

МИКУЛИЧИН. Це карпатське село вважається найбільшим за своєю площею на Прикарпатті. Останнім часом воно обзавелося ще однією атракцією, яка вже стала справжньою візитівкою Микуличина – Гуцульською броварнею. Тут варять живе пиво в натуральний спосіб під власною маркою «Гуцульське». Під час екскурсії виробництвом переконаємося, що технологічний процес виконується на сучасному обладнанні з використанням чотирьох видів солоду, двох видів хмелю і на джерельній гірській воді. Під час дегустації спробуємо такі марки пива: Світле, Темне, Медове, Ягідне, Житнє, Шафран. Ще й з собою повеземо.

  

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК. Повернення до готелю. Вільний час у вечірньому  Івано-Франківську.

 

4 день. Понеділок 3 січня.

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК. Сніданок. Звільнення номерів. Від'їзд на програму.

ГАЛИЧ. Це колишня столиця Галицько-Волинського князівства, яка дала назву Галичині та галичанам. З княжих часів залишилися могутні вали та фундаменти Успенського храму (1157р.). А ще нас чекають Василівська каплиця (1500р.), Митрополичі палати (XVIII ст.), церква Успіння Пресвятої Богородиці (XVI ст.), курган «Галича могила» (Х ст.), та Княжа криниця із цілющою водою.

  

ЛЬВІВ. Вільний час в Старому місті аби відчути атмосферу нескінченного свята. Кавові аромати, п'янкий присмак солодощів, благородний дурман глінтвейнів та безліч крафтових смаколиків - це і є справжній новорічний Львів. 

  

Від'їзд до Києва

КИЇВ. Прибуття о 23:00.

 

Вартість туру - 4500 грн.

За одномісне розміщення доплата 500 грн.

 

Вартість враховує:

- три нічліги в готелі Надія*** в центрі Івано-Франківська;

- три сніданки "шведський стіл";

- транспортне обслуговування по маршруту;

- екскурсії по Івано-Франківську та в по території Підгорецького і Галицького замків;

- гід на маршруті;

- екскурсійне обслуговування;

- страховка.

 

Додатково пропонується:

- обіди;

- вхідні квитки в об'єкти відвідування;

- факультативна екскурсія в "До Карпатського Афону" - 200 грн.

- факультативна екскурсія в "Перлини Покуття і Гуцульщини" - 500 грн.

 

 

Бронювання за телефоном +380679094452