НОВИЙ РІК НА ЖИТОМИРЩИНІ

Дата: 
31/12/2019
Цена: 
2 500 грн

 

НОВОРІЧНИЙ ТУР В ЖИТОМИРСЬКУ ОБЛАСТЬ

2 дні

Дивитися всі пам'ятки Житомирської області

1 день. 31.12.2019
КИЇВ. Від'їзд автобусом від станції метро "Палац Україна" о 8:00
РАДОМИШЛЬ. Відвідування одного з найпопулярніших туристичних об'єктів Житомирщини – музейного комплексу «Замок Радомисль». У відновленій старовинній будівлі водяного млина, трансформованого в замок, експонується багата приватна колекція предметів сакрального мистецтва, де переважають унікальні домашні ікони, зібрані в усіх регіонах України. Різні стилі і техніки, різна збереженість і приналежність ... Але в цілому все це залишає почуття захоплення і гордості за вітчизняну духовність, культуру і традиції. А ще раніше, років 400 тому, тут працювала перша на Гетьманщині папірня, яка виготовляла папір для друкарні Києво-Печерської лаври. І зараз можна долучитися до цього таїнства під час майстер-класу з виробництва паперу за старовинними технологіями з нанесенням водяних знаків. Територія комплексу, усипана скульптурним композиціями, лише посилить відчуття причетності до історії нашого народу і посилить стан чарівності напередодні свята.
КОРОСТИШІВ. Місто-граніт, гранітна столиця Житомирщини – саме так знавці називають цей невеличкий районний центр. Прогулянка до колишнього гранітного кар’єру, в якому зараз існує мальовниче озеро з надчистою водою. Ці скелясті краєвиди вже давно облюбували зірки шоу-бізнесу, знімаючи тут ефектні відео кліпи. То ж і у нас буде можливість зробити не менш ефектні фото в останній день 2019 року.
ЖИТОМИР. Відвідування демонстраційного павільйону музею Космонавтики, де представлені найцікавіші експонати, що мають відношення до розвитку ракетної техніки і освоєння космосу. Особливий інтерес представляють елементи експозиції, які відкривають таємницю створення ракет і їх вузлів українськими вченими і конструкторськими колективами на території України, вони внесли свій неоціненний внесок у славу радянській космонавтики. І це все не випадково, адже «генеральний конструктор» часів СРСР Сергій Павлович Корольов родом з Житомира. Через дорогу від павільйону з технікою знаходиться меморіальний будинок, де на початку ХХ століття жила сім'я Корольових. Тут відновлені меморіальні кімнати та документальний архів Корольова.
Розміщення в готелі Reikartz**** в самому центрі міста, відпочинок.
Святкування Нового року в ресторані готелю за бажанням (новорічна програма оплачується додатково).

2 день. 01.01.2020
ЖИТОМИР. Пізній сніданок в готелі. Екскурсійне знайомство з містом. Замкова гора, Христо-Різдвяна церква, кафедральний Спасо-Преображенський собор, костел св. Софії і архітектура часів XIX – початку XX століть. Меморіал Слави, з оглядового майданчика якого відкривається вражаючий вид на долину річки Тетерів, греблю Житомирського водосховища, гранітні скелі «Чотири брати» і «Голова Чацького».
ДЕНИШІ. Екскурсія до пам'ятника природи – Денешівської стінки, яка є вертикальним гранітним оголенням. Це місце особливо полюбляють скелелази, адже зовсім недалеко від міста є унікальна можливість спробувати себе витривалість і відточити навички і техніку підйому різного ступеня складності.

А в цьому сезоні ця місцина приглянулася чеським кінематографістам, які створили тут справжній музей під відкритим небом – декорацію для кінозйомок серіалу «Слов’яни». Варто поспішити це побачити цю атмосферну декорацію і відчути себе відкинутим у часі на півтори тисячі років назад.
І ще тут в Денишах збереглися руїни колишнього палацу цукрозаводчиків Терещенків. Тепер, через незнання, багато хто вважає, що це руїни їх замку. Але ми не проти, так навіть романтичніше. А представники цієї славетної династії на те заслужили.
ТРИГІР'Я. Відвідування старовинного Спасо-Преображенського чоловічого монастиря з багатовіковою історією. Шанована святиня монастиря – Чудотворна ікона Тригірської Божої Матері була прославлена ​​як список Чернігівської Ільїнської ікони в XIX ст. Ченці вміли вибирати місця для своїх обителей, щоб прославляти Всевишнього. І Тригір'я тому свідчення – з монастирської гірки відкривається краса околиць Денешівського водосховища І хай ця мальовнича картинка в перший день нового року нагадуватиме про високе і вічне, про плинність життя і бажання мандрувати.
КИЇВ. Прибуття до 21:00

Вартість туру від 2500 грн.

Вартість враховує:
- 1 нічліг в готелі Reikartz****, 2-місні номери зі зручностями;
- Сніданок у ресторані готелю;
- Транспортне обслуговування по програмі;
- Гід (представник турфірми) по всьому маршруту;
- Екскурсії згідно з програмою:
- Страхування.

Додатково пропонується:
- Вхідні квитки в музейні об'єкти;

- Новорічний банкет (за бажанням, вартість уточнюється);

- Доплата за 1-місне розміщення - 600 грн.

   

 

Заказать тур можно, связавшись с нами по телефонам

+38-067-9094452, +38-044-3622963, 

или отправив заявку на электроный адрес brigantine@ukr.net