МІСЦЯ СИЛИ КИЇВЩИНИ

Дата: 
05/12/2020
Цена: 
750 грн

Екскурсійний тур на 1 день

МІНІ-ГРУПА

 

КИЇВ. 07:30 - від'їзд від ст метро «Палац Україна» комфортабельним мікроавтобусом..

ТРИПІЛЛЯДівич гора – одне з найпотужніших місць жіночої сили. Якщо вірити “переказам давнини глибокої”, за язичницьких часів тут розташовувалося святилище покровительки жінок богині Діви (звідси, власне, й назва), тому чоловіки на Дівич-гору не допускалися під загрозою смерті. Натомість жінкам дорога на неї завжди відкрита. Тут є чимало таємниць і містики. Дівич-гора наділена позитивною енергетикою. І зараз цю колишню святиню вважають одним з найсильніших «місць жіночої сили».

  

БОГУСЛАВ. Стародавнє місто Богуслав завдячує своєму мальовничому розташуванню річці Рось. За вісторичними свідченнями воно було засноване ще за часів князя Ярослава Мудрого. За старих часів, так само як Канів та Корсунь, це був один з найбільш укріплених південних прикордонних форпостів Київської Русі. Але про історію Богуславщини найкраще дізнаватися в стінах Богуславського історико-краєзнавчого музею, експозиція якого за правом вважається однією із найкращих у Київській області. 

  

Етнографічний відділ Богуславського історичного мухею розташовано в окремій споруді - найстарішій в місті із збережених. Його ще називають Кам'яницею. Центральним експонатом тутешньої експозиції є справжній ткацький верстат. Завдяки майстрині-екскурсоводу кожен відвідувач зможе відчути, як то ткати за технологіями минулого. Окрім того, всі учасники екскурсії зможуть долучитися до ткання найдовшого рушника в Україні. Інтерактив гарантований.

  

Богуслав з кожним роком ошатнішає, молодшає. Числені пам'ятники збагачують міський простір своїми силуетами і нагадують про історію міста та його визначних мешканців в минулому. Серед таких - пам'ятник славетній Марусі Богуславці, яку ше іноді згадують як Богуславську Роксолану. Аое ж що тут роблять три слони? З цим треба розібратися.

  

А тепер познайомимося зі знаменитою пам'яткою природи – Богуславським гранітними оголенням, або так званою гранітною «Ямою». Вчені припускають, що вік цих скель сягає понад 2 мільярди років. Хаотично розкидані валуни утворюють цілий гранітний острів, що омивається двома рукавами Росі. Скелі з червоного і сірого граніту досягають у висоту 10-12 м і формують каньйон довжиною 1,5 км. Тут варто замилуватися мальовничими річковими порогами, серед яких знаходиться глибока ванна, та сама «Яма». Якщо дозволяє погода, в ній можна скупатися, хоча ця купальня не єдина в своєму роді. Знавці називають Богуславське гранітне оголення місцем сили.

  

На високому пагорбі, оточеному ярами, розмістилася ще одна культова споруда Богуслава - чоловічий монастир. Хоч заснований він був ще у ХVІ столітті, цей скелястий берег Росі став його постійним місцем розташування тільки у 1704 році. У тридцятих роках ХХ століття монастир закрили, після чого на його території розміщувалися дитячий будинок та гуртожиток, і лише зі здобуттям Україною незалежності почалося відновлення Миколаївського монастиря. Так як у козацькі часи ця обитель була притулком для одиноких, скалічених козаків, монастир і зараз продовжує цю традиціє, проводячи реабілітацію воїнів АТО. Ми обов’язково відвідаємо цю святиню, скуштуємо води із цілющого джерела, помилуємося краєвидами з монастирської гори.

  

МЕДВИН. 100 років тому мешканці цього селища, не бажаючи коритися більшовикам, створили власну Медвинську республіку. Проіснувала вона всього місяць, повстання було придушене військом Будьоного із особливою жорстокістю, третина села спалена, а вісімдесят молодих хлопців виведено за село і розстріляно. Згодом на цьому місці забило джерельце, вода в якому вважається цілющою.

Неподалік від джерела, всього метрів за 500, посеред поля височить пагорб, вкритий травою та квітами. Це гора Тотоха, або її ще називають українським Тібетом. Зараз це місце облюбували екстрасенси та біоенергетики зі всього світу, за їх твердженнями гора Тотоха є однм із самих сильних центрів позитивної енергії планети. Посвячені люди стверджують, що ставши босоніж на вершині, відчуєш тепло, і що на горі очищується душа і тіло... 

  

Але якщо енергетичної підзарядки було замало, дорогою додому зможемо її додати. Бо ж знаємо ще деякі таємниці південної Київщини.

КИЇВ. Прибуття до 19:00

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ - 750 грн

Вартість враховує:

-  транспортне обслуговування автобусом по маршруту;

-  гід на маршруті;

-  екскурсії згідно програми;

-  страхування.

Додатково пропонується:

-  обід;

-  вхідні квитки - 30 грн:

 

 Запис в тури за телефоном +38 067 9094452