МІЛАН

Цена: 
0 грн

МІЛАН

Тури в Мілані            Відпочинок в Мілані            Екскурсії в Мілані

Мілан – друге за величиною місто Італії, найбільший промисловий, фінансовий, торговий і транспортний вузол країни, важливий культурний центр, а також і законодавець європейської моди. Місто знамените своїми музеями, картинними галереями, театрами, пам'ятниками архітектури, навчальними закладами (університет, консерваторія, Академія мистецтв і ін.).
Мілан поряд з Римом – одне з найдавніших міст в Італії. На його місці знаходилося кельтське поселення. Практично всі завойовники в європейській історії – галли, римляни, готи, лангобарди і франки, а також ціла серія правителів з Франції, Іспанії та Австрії, брали свого часу участь в управлінні Міланом.На чолі з Фредеріком Барбаросою в 1157 році Мілан став одним з перших незалежних міст-держав. Розквіт періоду його самоврядування був досить короткий. З 1277 по 1500 рік Міланом правили спочатку династія Вісконті, а потім – династія Сфорца. Багато творінь архітектури готики і ренесансу були створені і ті часи і дійшли до наших днів.
Найзнаменитіший архітектурний пам'ятник і символ Мілана – Міланський собор. Собор розташований в центрі міста і являє собою грандіозне і складне спорудження готичної архітектури.
На весь світ Мілан знаменитий своїм оперним театром «Ла Скала», який побудований в 1778 році і зіграв величезну роль у розвитку італійської музики і культури. Продовжуючи традиції творив в Мілані класик оперної музики Джузеппе Верді, місто пишається своєю найбільшою оперною сценою світу.

Міланська базиліка Санта Марія делла Граціє XV століття примітна своїм куполом роботи Донато Браманте (1492 г.). А перед церквою знаходиться знаменита трапезна з прославленою фрескою Леонардо да Вінчі «Таємна вечеря».
У Мілані безліч великих супермаркетів і бутиків всіх знаменитих будинків моди (одяг, взуття, аксесуари). Кращі магазини розташовані на вулиці Віа Монтенаполеоне, побудованої на початку XVIII століття в неокласичному стилі. Поруч є сусідами крихітні вулички: Віа Санто Спіріто, Віа Джезу, Віа Сант Андреа. На них також розташовані чудові вітрини найпрестижніших стилістів.

Не можна не згадати про Галерею Вітторіо Еммануеле, де під скляним ковпаком знаходиться так званий салон міста з ресторанами, кафе, і, звичайно ж, модними магазинами.
Поруч з Корзо Гарібальді є унікальна за своєю атмосферою вуличка, де можна перекусити в недорогих кав
ярнях, покопатися в завалах з недорогими товарами і знайти унікальну дрібничку для себе або сувенір для друзів. Торгова життя тут починається близько 8 вечора і затихає після півночі.

Окремої уваги заслуговує знаменитий замок правителів Сфорца, що бере початки в глибокому середньовіччі. Величезні башти, сполучені між собою височенними стінами, створюють чітку структуру монументальності, що відповідає запиту величі правителів міста.

Навколо Мілану незчислені історичні, культурні, природні перлини, на які варто також виділити трохи часу. З Мілану на один день досить зручно зїздити до Середземноморського узбережжя в Геную, або Сан-Ремо. Або прогулятися старовинними вуличками патріархального Бергамо. А чого лише варте знайомство з найкрасивішим озером Італії – Комо. І воно в Альпах. Південні Альпи – це ще одна фішка Мілана, до них можна дістатися всього за годину-дві. А там і Швейцарія в буквальному сенсі «не за горами».

Магія Мілану схована в його мешканцях. І з ними також варто познайомитися, вони неймовірні

 

 

 Запис в тури за телефоном +38 067 9094452