ЛЬВІВСЬКА ФЕЄРІЯ

Дата: 
21/11/2020
Цена: 
2 390 грн

 

ЛЬВІВСЬКА ФЕЄРІЯ

Автобусний вікенд-тур з Києва на 2 дні

Львів і три замки

1 день

КИЇВ. Від'їзд від станції метро "Палац Україна" о 7:00.

ОЛЕСЬКО. В Олеський замок потрапляємо близько 14:00. Це один з найпопулярніших родових замків на території України. Його історія починається з XIII ст., коли сюди на оточений з усіх боків пагорб біг місцевий люд, рятуючись від ординців. У протистоянні українців і литовців з поляками замок неодноразово руйнувався, перебудовувався. У XVI - XVII ст. він стає родовою резиденцією руського воєводи І. Даниловича. У його роду в Олеському замку народжується майбутній переможець турків і король Речі Посполитої Ян Собєський. Після періоду забуття в 70-і роки ХХ століття замок відродився вже як музей.

  

 

ЛЬВІВ. Вечірня пішохідна екскурсія по історичному центру Львова. Вузькі старовинні вулички, тісні дворики, середньовічні садиби і кам'яниці, перемежовані величними храмами. Потім завершимо вечір в самісінькому центрі міста, щоб насолодитися чарівним ароматом найсправжнісінької кави і зануримося в чарівний стан старовини, впіймавши себе на думці – а чи це Україна?. Прогулянка по незліченним кав'ярням не втомить, а подарує масу приємних і солодких відчуттів.

  

Поселення до готелю, відпочинок.

 

2 день.

ЛЬВІВ. Звільнення номерів. Сніданок в центрі міста (шведська лінія).

Автобусна оглядова екскурсія по місту: неповторне європейське обличчя міста формувалося протягом багатьох століть, починаючи з княжих часів. Потім поляки і німці привнесли свій характер в життя міста, а з XVIII століття це вже австрійський Лемберг - східна земля Австро-Угорщини. Архітектура Львова ввібрала в себе весь колорит минулих часів, культур і народів, який залишив свій слід в його історії ... Туристи побачать всі найпривабливіші архітектурні шедеври - собори, костели, палаци, кам'яниці.

  

 

ЗОЛОЧІВ. Відвідаємо Золочівський замок, який був збудований в XVII ст. завдяки батьку польського короля Яна ІІІ Якубу Собєському. 1672 року турецька армія здобула і зруйнувала Золочівський замок. Проте завдяки міцним мурам, які встояли, через три роки вдалося відбити напад турків.Відтак у замкових казематах часто перебували татарські і турецькі поневолені. Їх використовували для важких робіт на реставрації замків. Попри грізний вигляд оборонних мурів, на території замку себе можна відчути, наче в палацовому комплексі Франції, чи Баварії. На подвір’ї розташований двоповерховий житловий корпус – палац у стилі ренесансу.

  

 

ПІДГІРЦІ. Підгорецький замок свого часу був одним з найкрасивіших замків Польщі. Адже будувався він, як місце для утіх, відпочинку після військових подвигів його господарів. А господарі то хто - коронний гетьман Станіслав Конецпольский, королівські сім’ї Собєських, Жевуських і не менш шанованих Сангушків. Сьогодні замок в стадії затяжний реставрації, але навіть в такому вигляді він вражає своєю величчю.

  

 

Від'їзд до Києва о 15:00.

КИЇВ. Прибуття о 23:00.

 

Вартість туру - 2390 грн.

За одномісне розміщення доплата 200 грн.

 

Вартість враховує:

- нічліг у Львові, 2-, 3-місні номери з вигодами;

- сніданок після ночівлі;

- транспортне обслуговування по маршруту;

- гід на маршруті і у Львові;

- екскурсійне обслуговування;

- страховка.

 

Додатково пропонується:

- обіди.

- вхідні квитки в музеї:

Олеський замок - 90 грн/дорослий, 20 грн/діти, пенсіонери;

Золочівський замок - 90 грн/дорослий, 20 грн/діти, пенсіонери;

Підгорецький замок - 60 грн/дорослий, 20 грн/діти, пенсіонери.

 

Бронювання за телефоном +38 067 9094452