ЛАВАНДОВИЙ ВІКЕНД НА ФАСТІВЩИНІ

Дата: 
10/07/2021
Цена: 
650 грн

 

ЛАВАНДОВИЙ ВІКЕНД НА ФАСТІВЩИНІ

10.07.2021

1 день

КИЇВ. 8:30. Від'їзд на програму від ст.метро "палац Україна".

МАЛЮТЯНКА. Музей видатного українського художника М. Пимоненка відкрито на тому місці, де колись знаходилася його майстерня. Експозиція розповідає як з 11-річного віку Микола допомагав батькові-іконописцю розписувати церкви в Малютянці та сусідній Боярці. Навчався в іконописній школі при Києво-Печерській лаврі, потім у Київській художній школі М. Терещенка, а в 1882 році був зарахований до Імператорської Академії мистецтв у Петербурзі. З 1888 по 1911 р Пимоненко з сім'єю кожне літо проводив в Малютянці, тут він створив багато своїх знаменитих полотен в стилі реалізму, які тепер експонуються в музеях Києва, Харкова, Одеси, Санкт-Петербурга, Парижа та інших міст Європи.

  

МАЛА СОЛТАНІВКА. Тутешній комплекс Свято-Іоаннівського монастиря найбільший у світі Російської Православної Церкви За кордоном, яка не входить до складу Московського патріархату. Після закінчення побудови він буде одним із найбільших монастирів України, за площею наближаючись до Лавр. В монастирі зараз шість храмів. Є чоловічий і жіночий скити.

  

ПОРАДІВКА. В еко-парку «Порадів», розкинулося лавандове поле. Більше двох гектарів квітучих алей для медитативних прогулянок і фотосесій - тут росте 35 тисяч кущів лаванди.

На території парку можна придбати букетик ароматної лаванди або екологічно чисті продукти на її основі. Для огляду поля і панорамних фото споруджено спеціальний оглядовий майданчик. А поціновувачам незвичайного приготують лавандову каву. В полі є навіси від сонця і місця для переодягання (для тих, хто приїхав на зйомки). Працює кафе з вуличною їжею і напоями..

  

ФАСТІВ. Це історичне місто, перші згадки про яке в літописах датуються 1390 роком. Відомо також, що Фастів був опорним пунктом для кількох полків під проводом Семена Палія в національно-визвольній війні українського народу проти польського уряду на Правобережній Україні в кінці XVII - XVIII ст. Завдяки цій сторінці історії, Фастів іноді називають Паліеве замковище або городище Палія. Головною визначною пам'яткою сучасної Фастова є римо-католицький костел Воздвиження Святого Хреста, побудований представником династії Браницьких в стилі неоготики.

Ще одна вельми цікава пам'ятка Фастова - Покровська церква, побудована в 1740 р на місці більш давнього храму, заснованого С. Палієм. Це шедевр українського дерев'яного зодчества Центральної України. Відрізняється дивно гармонійними пропорціями і досконалістю форм.

Цікавим об'єктом Фастова є також вагон-музей або, як його ще називають "музей на колесах", розташований прямо біля залізничного вокзалу. 1 грудня 1918 року в цьому вагоні було підписано «передвступний» договір про намір об'єднати населення і території Української Народної республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в єдину державу, так званий «Акт злуки».

У Фастові також функціонує Пивоварня Зіберта, яка входить в концерн «Оболонь». Пивоварня цікава тим, що побудована на місці старовинної броварні, яка дійсно існувала у Фастові ще в XIX ст. Ми ж відвідаємо фірмовий магазин сучасного заводу в пошуках місцевої солодової продукції і не тільки.

Факультативний обід.

  

ТОМАШІВКАСело, яке може похвалитися власним «Малим Ермітажем» – це Свято-Богородичний Ризоположенський чоловічий монастир (колишній маєток Хоєцьких). Панський палац, неймовірної краси – будинок в стилі модерн, був збудований в 1903 році для родини польських шляхтичів Хоєцьких. Якийсь час будівля слугувала як приміщення середньої школи, а наразі тут розмістився чоловічий монастир. На території є скульптури левів, храми і каплиці, підземні церкви, алеї і квіткові клумби, клітки з птахами і фрески з біблійськими мотивами.

  

КИЇВ. Прибуттч до ст.метро "Житомирська" орієнтовно о 19:00.

 

Вартість туру - 650 грн (при групі від 12 туристів)

 

Вартість враховує:

-  Транспортне обслуговування;

-  Гід на маршруті;

-  Вхідні квитки і екскурсія в музей Пимоненка;

-  Страхування.

Додатково сплачується:

-  Вхід в лавандовий парк - 300 грн.

-  Обід.

 

 Для відвідування православних святинь передбачити відповідний дрезкод

 

Бронювання: 0679094452