КАНЬЙОНИ І ПАРКИ НА ТРІЙЦЮ

Дата: 
26/06/2021
Цена: 
2 890 грн

КАНЬЙОНИ І ПАРКИ НА ТРІЙЦЮ

Релакс-тур в міні-групі на 3 дні

26-28.06.2021

Вартість - 2890 грн.

1 день.

КИЇВ. 07:00 - від'їзд від ст метро «Палац Україна» комфортабельним автобусом. Шляхова інформація.

МИГІЯ..Обід. Екскурсійний маршрут.

Мигійські пороги - розташовані на річці Південний Буг. Ланцюг порогів і перекатів в районі села Мигія вражає кожного, хто тут побував. Химерні скелі, мальовничі прямовисні стріни гранітного кар’єру обабіч дороги, стрімка вода і грайливі сріблясті перекати річки...

Мигійські пороги - одне з численних місць в Україні, де в літню пору можна організувати тренування з техніки водного туризму і гребного слалому. Щороку, навесні і влітку сюди приїжджають тисячі туристів. Кожен бажаючий забезпечується рятувальним жилетом, шоломом, плавзасобом з веслами. Кваліфіковані інструтори допомужуть веслувати і керувати на воді. Тому з безпекою тут все продумано. Навіть малолітні діти часті гості на рафтингу. Бо ефект від цього задоволення неперевершений. (Рафтинг виконується в теплу пору року)

Навколо порогів організований регіональний ландшафтний парк "Гранітно-Степове Побужжя". Одне з найкрасивіших його місць  - поріг Червоні ворота, званий також Інтегралом через характерну форму.

  

Під час екскурсії ми побуваємо на оглядовому майданчику над Радоновим озером та спустимся до нього, піднімемося на найвищу Протичанську скелі і оглянимо урочище Протич, прогуляємося екологічною стежкою вздовж Південного Бугу, постоїмо на старовинній гоеблі біля млина Скаржинського, зробимо селфі на Компанійській скелі.

ЮЖНОУКРАЇНСЬК.Відносно молоде місто на берегах річки Південний Буг. На власні очі ми побачимо енергетичне серце Миколаївської області. АЕС – атомна станція є головним виробником електроенергії для регіону. Її сучасні контури і фасади зовсім поруч від нашого шляху. Але першу зупинку зробимо у підніжжя Ташлицької ГАЕС (гідроакумулюючої станції). Тут вражаючий протилежний каньйоноподібний берег Південного Бугу. І енергія тут не лише штучна, її буквально відчуваєш в цьому місці сили. Саме тут існувала славнозвісна Бугогардівська паланка Війська Запорізького. Мальовниці острови Великий, Гардівський (Клепаний, грантні скелі-велетні Сова, Брама, Пугач... А ще поглянемо на Ташлицьку гідро-акумулюючу станцію, що допомагає роботі АЕС.

  

Розміщення на нічліг. Відпочинок.

 

2 день.

ЮЖНОУКРАЇНСЬК. Сніданок. Від'їзд на програму. до каньйонів.

ПЕТРОПАВЛІВКА. Знайомство з грандіозним Петропавлівським каньйоном на р. Мертвовод. Це неймовірний масштаб і краса, що створювалися мільйони років. Гранітні схили, скелі, велетенське каміння і мальовничі водоспади та річкові лагуни - найкращий майданчик для фотосесій та селфі. Відмітимося в найфотогенічніших куточках цього неповторного гранітного хаосу в обіймах лагідної степової рослинності і ранкових співів місцевого галасливого птахства - адже це частина Національного природного парку "Бузький Гард".

  

АКТОВО. Для того щоб побачити Великий Каньйон, необов’язково їхати в далеку Арізону! Такий саме ефектний геологічний об’єкт є і в Україні – Актовський каньйон. Звичайно, наш каньйон набагато менше північноамериканського побратима, проте за красою ні в чому не поступається йому. Актовський каньйон являє собою унікальне явище, абсолютно нетипове для спекотних українських степів. Це глибока річкова долина – єдиний в Європі комплекс скель і гранітних брил різних розмірів. Вона є частиною національного парку «Бузький Гард» і регулярно потрапляє в число природних чудес країни. У цих місцях проводилися багато ритуалів древніх племен. У долині поховано більшість скіфських царів. За легендою, правителів відправляли в останню путь за течією річки Мертвовод. Звідси і така сумна назва. Геродот називає цю річку Ексампей, що в дослівному перекладі означає "мертва вода". Пройшовши екологічною стежкою, оточеною фантастичними силуетами і грандіозними кам’яними нагромадженнями ніби поринаєш в часи формування земної поверхні і зародження життя. А які тут історії, легенди, містика…

  

Обід.

Арбузинський каньйон. Скеля Пуп Землі складається з кількох гранітних валунів і одночасно є найвищою точкою, з якої відкривається вид на село і на Актівський каньйон. Тут час зупиняється… Сакральність і містичність цього місця відчувається в повітрі… Тиша і спокій, і річка Мертвовод… Арбузинський каньйон – це неймовірні пейзажі, рельєфні скелі та мальовнича ріка, які разом утворюють картину, від якої перехоплює подих. Тут розумієш, що розкішні краєвиди існують не лише десь далеко, а й зовсім поруч, на теренах України. Скельна порода у цьому місці утворилась у результаті виверження вулкану понад 4 млрд. років тому. Ущелина, яку вимивала потужна течія річки, збільшувалась протягом століть, аж доки не утворився каньйон, який ми бачимо сьогодні. Скелі на вершині каньйону дивом не зазнали руйнувань і дійшли до наших днів у первісному вигляді. Деякі камені у каньйоні навіть мають цікаві імена. Тут можна знайти брили під назвами Кам’яний Мішок, Тещин Язик чи Сковорідка. Деякі з них за язичницьких часів слугували жертовниками. Серед них скельне утворення «Пуп землі», що складається з трьох найбільших валунів. Сьогодні це реальне місце сили. Її геологія і енергетика вражає, адже скеля складена з гранітної породи, яка вийшла на поверхню гранітного плато з 70-метрової глибини. Краса... 

  

  

Білі скелі. Білосніжні гори з крейди яскраво виділяються на фоні місцевого пейзажу — їх неможливо не помітити! А ще звідси відкривається неймовірний краєвид. По суті, це унікальне місце, адже Білі Скелі з’явилися за рахунок колоборації природи та людини. Ця локація, як наслідок роботи кар'єру, не має природнього походження, що ніяк не заважає їй приваблювати туристів з усієї України. Фозона просто фантастична.

  

ЮЖНОУКРАЇНСЬК. Повернення до готелю. Вільний час.

3 день.

ЮЖНОУКРАїНСЬК, Сніданок. Від'їзд на маршрут.

ПОБУЗЬКЕ. Відвідування унікального музею Ракетних військ стратегічного призначення, єдиного в Європі. Він створений на місці дислокації колишньої ракетної дивізії. Експозиція музею відображає історію ракетних військ стратегічного призначення СРСР. Підземний командний пункт і одна з ракетних шахт представлені в своєму первісному вигляді. Крім того, в музеї до огляду техніка та засоби, які використовували при обслуговуванні ракетних комплексів, ракетні двигуни, системи космічного зв'язку. Музей включає в себе майже 3000 об'єктів, число яких постійно зростає.

  

УМАНЬ. Обід. Відвідування двох парків - класичного "Софіївка" та нового фентезі-парку "Нова Софіївка"

  

  

КИЇВ. Прибуття до 23:00

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ - 2890 грн

Доплата за одномісне розміщення 600 грн.

Вартість враховує:

-  транспортне обслуговування автобусом по маршруту;

-  гід на маршруті;

-  2 нічліги в готелі (номери зі зручностями);

-  сніданки після нічлігів;

-  екскурсії згідно програми;

-  страхування.

Додатково пропонується:

-  3 обіди - 350 грн

-  вхідні квитки:

   в музей ракетних військ - 120 грн дор, 20 грн дит.

   на територію Національного природного парку - 15 грн.

   парк "Софіївка" - 100 грн/дор, 50 грн/дит

   парк "Нова Софіївка" - 100 грн/дор, 50 грн/дит

- рафтинг - 300 грн (2 пороги, 1-1,5 години)

 

 Запис в тури за телефоном 0679094452