ГРАНІТНО-СТЕПОВЕ ПОБУЖЖЯ

Дата: 
28/11/2020
12/12/2020
Цена: 
1 900 грн

Релакс-тур в міні-групі

28.11,  12.12...

1 день.

КИЇВ. 07:00 - від'їзд від ст метро «Палац Україна» комфортабельним автобусом. Шляхова інформація.

ЛЕГЕДЗИНЕ. В околицях с. Легедзино знаходиться саме велике у світі поселення часів Трипільської культури. 450 гектарів і 2700 хат існувало на теперішніх українських землях шість тисяч років тому. Тут ми познайомимося ближче зі знахідками археологів, побачимо на власні очі предмети побуту трипільської культури, послухаємо цікаву розповідь про давні часи. Та найголовніше – у тутешньому музеї, розташованому під відкритим небом, відтворено поселення трипільців у натуральну величину.

  

Обід на маршруті.

ПОБУЗЬКЕ. Відвідування унікального музею Ракетних військ стратегічного призначення, єдиного в Європі. Він створений на місці дислокації колишньої ракетної дивізії. Експозиція музею відображає історію ракетних військ стратегічного призначення СРСР. Підземний командний пункт і одна з ракетних шахт представлені в своєму первісному вигляді. Крім того, в музеї до огляду техніка та засоби, які використовували при обслуговуванні ракетних комплексів, ракетні двигуни, системи космічного зв'язку. Музей включає в себе майже 3000 об'єктів, число яких постійно зростає.

  

МИГІЯ. Розміщення на нічліг. Вільний час

2 день.

 

МИГІЯ. Сніданок. Від'їзд на програму.

Мигійські пороги - розташовані на річці Південний Буг. Ланцюг порогів і перекатів в районі села Мигія вражає кожного, хто тут побував. Химерні скелі, мальовничі прямовисні стріни гранітного кар’єру обабіч дороги, стрімка вода і грайливі сріблясті перекати річки...

Мигійські пороги - одне з численних місць в Україні, де в літню пору можна організувати тренування з техніки водного туризму і гребного слалому. Щороку, навесні і влітку сюди приїжджають тисячі туристів. Кожен бажаючий забезпечується рятувальним жилетом, шоломом, плавзасобом з веслами. Кваліфіковані інструтори допомужуть веслувати і керувати на воді. Тому з безпекою тут все продумано. Навіть малолітні діти часті гості на рафтингу. Бо ефект від цього задоволення неперевершений. (Рафтинг виконується в теплу пору року)

Навколо порогів організований регіональний ландшафтний парк "Гранітно-Степове Побужжя". Одне з найкрасивіших його місць  - поріг Червоні ворота, званий також Інтегралом через характерну форму.

  

Кожен бажаючий після екскурсійної прогулянки зможе відпочити на березі Південного Бугу.

ПЕРВОМАЙСЬКВідносно молоде місто на берегах річки Південний Буг. Саме сюди ми завітаємо, щоб на власні очі побачити енергетичне серце Миколаївської області. АЕС – атомна станція є головним виробником електроенергії для регіону. Її сучасні контури і фасади зовсім поруч від нашого шляху. Але першу зупинку зробимо у підніжжя Ташлицької ГАЕС (гідроакумулюючої станції). Тут вражаючий протилежний каньйоноподібний берег Південного Бугу. І енергія тут не лише штучна, її буквально відчуваєш в цьому місці сили. Саме тут існувала славнозвісна Бугогардівська паланка Війська Запорізького. Мальовниці острови Великий, Гардівський (Клепаний, грантні скелі-велетні Сова, Брама, Пугач... А ще поглянемо на Ташлицьку гідро-акумулюючу станцію, що допомагає роботі АЕС.

  

АКТОВО. Для того щоб побачити Великий Каньйон, необов’язково їхати в далеку Арізону! Такий саме ефектний геологічний об’єкт є і в Україні – Актовський каньйон. Звичайно, наш каньйон набагато менше північноамериканського побратима, проте за красою ні в чому не поступається йому. Актовський каньйон являє собою унікальне явище, абсолютно нетипове для спекотних українських степів. Це глибока річкова долина – єдиний в Європі комплекс скель і гранітних брил різних розмірів. Вона є частиною національного парку «Бузький Гард» і регулярно потрапляє в число природних чудес країни. У цих місцях проводилися багато ритуалів древніх племен. У долині поховано більшість скіфських царів. За легендою, правителів відправляли в останню путь за течією річки Мертвовод. Звідси і така сумна назва. Геродот називає цю річку Ексампей, що в дослівному перекладі означає "мертва вода". Пройшовши екологічною стежкою, оточеною фантастичними силуетами і грандіозними кам’яними нагромадженнями ніби поринаєш в часи формування земної поверхні і зародження життя. А які тут історії, легенди, містика…

  

Арбузинський каньйонСкеля Пуп Землі складається з кількох гранітних валунів і одночасно є найвищою точкою, з якої відкривається вид на село і на Актівський каньйон. Тут час зупиняється… Сакральність і містичність цього місця відчувається в повітрі… Тиша і спокій, і річка Мертвовод… Арбузинський каньйон – це неймовірні пейзажі, рельєфні скелі та мальовнича ріка, які разом утворюють картину, від якої перехоплює подих. Тут розумієш, що розкішні краєвиди існують не лише десь далеко, а й зовсім поруч, на теренах України. Скельна порода у цьому місці утворилась у результаті виверження вулкану понад 4 млрд. років тому. Ущелина, яку вимивала потужна течія річки, збільшувалась протягом століть, аж доки не утворився каньйон, який ми бачимо сьогодні. Скелі на вершині каньйону дивом не зазнали руйнувань і дійшли до наших днів у первісному вигляді. Деякі камені у каньйоні навіть мають цікаві імена. Тут можна знайти брили під назвами Кам’яний Мішок, Тещин Язик чи Сковорідка. Деякі з них за язичницьких часів слугували жертовниками. Серед них скельне утворення «Пуп землі», що складається з трьох найбільших валунів. Сьогодні це реальне місце сили. Її геологія і енергетика вражає, адже скеля складена з гранітної породи, яка вийшла на поверхню гранітного плато з 70-метрової глибини. Краса... 

  

Обід в садибі зеленого туризму.

  

КИЇВ. Прибуття орієнтовно о 22:00

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ - 1900 грн

Вартість враховує:

-  транспортне обслуговування автобусом по маршруту;

-  гід на маршруті;

-  проживання в готелі (номери зі зручностями);

-  сніданок після нічлігу;

-  екскурсії згідно програми;

-  страхування.

Додатково пропонується:

-  обіди;

-  вхідні квитки:

   в музей ракетних військ - 120 грн дор, 20 грн дит.

-  в музей Легедзине - 40 грн.

 

 Запис в тури за телефоном +38 067 9094452