ГРАНІТНО-СТЕПОВЕ ПОБУЖЖЯ

Дата: 
23/10/2021
Цена: 
2 350 грн

Релакс-тур в міні-групі

23.10, ...

Вартість - 2350 грн.

1 день.

КИЇВ. 07:00 - від'їзд від ст метро «Палац Україна» комфортабельним автобусом. Шляхова інформація.

ПОБУЗЬКЕ. Відвідування унікального музею Ракетних військ стратегічного призначення, єдиного в Європі. Він створений на місці дислокації колишньої ракетної дивізії. Експозиція музею відображає історію ракетних військ стратегічного призначення СРСР. Підземний командний пункт і одна з ракетних шахт представлені в своєму первісному вигляді. Крім того, в музеї до огляду техніка та засоби, які використовували при обслуговуванні ракетних комплексів, ракетні двигуни, системи космічного зв'язку. Музей включає в себе майже 3000 об'єктів, число яких постійно зростає.

  

МИГІЯ. Обід. Екскурсійний маршрут.

Мигійські пороги - розташовані на річці Південний Буг. Ланцюг порогів і перекатів в районі села Мигія вражає кожного, хто тут побував. Химерні скелі, мальовничі прямовисні стріни гранітного кар’єру обабіч дороги, стрімка вода і грайливі сріблясті перекати річки...

Мигійські пороги - одне з численних місць в Україні, де в літню пору можна організувати тренування з техніки водного туризму і гребного слалому. Щороку, навесні і влітку сюди приїжджають тисячі туристів. Кожен бажаючий забезпечується рятувальним жилетом, шоломом, плавзасобом з веслами. Кваліфіковані інструтори допомужуть веслувати і керувати на воді. Тому з безпекою тут все продумано. Навіть малолітні діти часті гості на рафтингу. Бо ефект від цього задоволення неперевершений. (Рафтинг виконується в теплу пору року)

Навколо порогів організований регіональний ландшафтний парк "Гранітно-Степове Побужжя". Одне з найкрасивіших його місць  - поріг Червоні ворота, званий також Інтегралом через характерну форму.

  

Під час екскурсії ми побуваємо на оглядовому майданчику над Радоновим озером та спустимся до нього, піднімемося на найвищу Протичанську скелі і оглянимо урочище Протич, прогуляємося екологічною стежкою вздовж Південного Бугу, постоїмо на старовинній гоеблі біля млина Скаржинського, зробимо селфі на Компанійській скелі.

ЮЖНОУКРАЇНСЬК. Розміщення на нічліг. Вільний час

2 день.

ЮЖНОУКРАЇНСЬК. Сніданок. Від'їзд на програму.

Відносно молоде місто на берегах річки Південний Буг. Саме сюди ми завітаємо, щоб на власні очі побачити енергетичне серце Миколаївської області. АЕС – атомна станція є головним виробником електроенергії для регіону. Її сучасні контури і фасади зовсім поруч від нашого шляху. Але першу зупинку зробимо у підніжжя Ташлицької ГАЕС (гідроакумулюючої станції). Тут вражаючий протилежний каньйоноподібний берег Південного Бугу. І енергія тут не лише штучна, її буквально відчуваєш в цьому місці сили. Саме тут існувала славнозвісна Бугогардівська паланка Війська Запорізького. Мальовниці острови Великий, Гардівський (Клепаний, грантні скелі-велетні Сова, Брама, Пугач... А ще поглянемо на Ташлицьку гідро-акумулюючу станцію, що допомагає роботі АЕС.

  

АКТОВО. Для того щоб побачити Великий Каньйон, необов’язково їхати в далеку Арізону! Такий саме ефектний геологічний об’єкт є і в Україні – Актовський каньйон. Звичайно, наш каньйон набагато менше північноамериканського побратима, проте за красою ні в чому не поступається йому. Актовський каньйон являє собою унікальне явище, абсолютно нетипове для спекотних українських степів. Це глибока річкова долина – єдиний в Європі комплекс скель і гранітних брил різних розмірів. Вона є частиною національного парку «Бузький Гард» і регулярно потрапляє в число природних чудес країни. У цих місцях проводилися багато ритуалів древніх племен. У долині поховано більшість скіфських царів. За легендою, правителів відправляли в останню путь за течією річки Мертвовод. Звідси і така сумна назва. Геродот називає цю річку Ексампей, що в дослівному перекладі означає "мертва вода". Пройшовши екологічною стежкою, оточеною фантастичними силуетами і грандіозними кам’яними нагромадженнями ніби поринаєш в часи формування земної поверхні і зародження життя. А які тут історії, легенди, містика…

  

Арбузинський каньйонСкеля Пуп Землі складається з кількох гранітних валунів і одночасно є найвищою точкою, з якої відкривається вид на село і на Актівський каньйон. Тут час зупиняється… Сакральність і містичність цього місця відчувається в повітрі… Тиша і спокій, і річка Мертвовод… Арбузинський каньйон – це неймовірні пейзажі, рельєфні скелі та мальовнича ріка, які разом утворюють картину, від якої перехоплює подих. Тут розумієш, що розкішні краєвиди існують не лише десь далеко, а й зовсім поруч, на теренах України. Скельна порода у цьому місці утворилась у результаті виверження вулкану понад 4 млрд. років тому. Ущелина, яку вимивала потужна течія річки, збільшувалась протягом століть, аж доки не утворився каньйон, який ми бачимо сьогодні. Скелі на вершині каньйону дивом не зазнали руйнувань і дійшли до наших днів у первісному вигляді. Деякі камені у каньйоні навіть мають цікаві імена. Тут можна знайти брили під назвами Кам’яний Мішок, Тещин Язик чи Сковорідка. Деякі з них за язичницьких часів слугували жертовниками. Серед них скельне утворення «Пуп землі», що складається з трьох найбільших валунів. Сьогодні це реальне місце сили. Її геологія і енергетика вражає, адже скеля складена з гранітної породи, яка вийшла на поверхню гранітного плато з 70-метрової глибини. Краса... 

  

Обід

  

КИЇВ. Прибуття орієнтовно о 22:00

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ - 2350 грн

Вартість враховує:

-  транспортне обслуговування автобусом по маршруту;

-  гід на маршруті;

-  проживання в готелі (номери зі зручностями);

-  сніданок після нічлігу;

-  екскурсії згідно програми;

-  страхування.

Додатково пропонується:

-  обіди по 100 - 110 грн;

-  вхідні квитки:

   в музей ракетних військ - 150 грн дор, 20 грн дит.

  на територію Національного природного парку - 15 грн.

- рафтинг - 250 грн (2 пороги, 1-1,5 години) за бажанням

 

 Бронювання: 0679094452