ФЕСТИВАЛЬ ДЕРУНІВ В КОРОСТЕНІ

Цена: 
450 грн

 

Фестиваль дерунів - це незабутня подорож у світ національної традиційної кухні, надзвичайного українського колориту Житомирського Полісся. В рамках фестивалю проводяться конкурси на кращий твір про деруни, на кращий анекдот, вірш, пародію на народну пісню та смішну історію. Також серед дегустаторів проводяться змагання на найбільшу кількість продегустованих дерунів та за кращий відгук переможцю. На фестивалі діє школа дерунярства: досвідчені кухарі вчать усіх бажаючих готувати деруни. Проводяться і різноманітні вікторини, дегустація місцевих напоїв, виставки, виступи фольклорних ансамблів. Особливою увагою користується майстер-клас з приготування дерунів від мера.

Під час фестивалю відбуваються змагання з Дерунярського триборства, яке включає конкурси\

- метання дерунів в миску зі сметаною з 5 метрів;

- метання картопляного «чуда» в конкурента з певної відстані.

А ще на фестивалі у Коростені можна дізнатися секрети приготування дерунів від мера Коростеня, покуштувати картопляні блюда, зліплені кандидатами в народні депутати, побачити справжній лицарський турнір, потішити слух народними піснями і при бажанні пуститься в танок — все це буде можливо в Коростені в день проведення Фестивалю дерунів.

  

КИЇВ. Від'їзд о 08:00 від станції метро «Палац Україна».

Шляхова інформація

КОРОСТЕНЬ. 11:00. Екскурсія «Древній Іскорость – сучасний Коростень» з відвідуваням історичної місцини "Ольгині купальні" на території Центрального парку. Адже 1000 років тому на цьому місці гордо височіла столиця древлянського князівства. Цікаві пам'ятники князю Малу, його донці Малуші, княгині Ользі та іншим історичним постаттям нагадають нам про унікальну історію краю та його зв'язок сі старовинним Києвом. Парк розкинувся на малтовничих берегах р. Уж, оздоблених природними гранітними скелям, що навіюють романтичний настрій та спокій.

  

Та вже час насолодитися справжньою поліською кухнею, на чолі якої виступає неперевершений ДЕРУН !!!

Фестиваль у Коростені традиційно стартує опівдні. Всі бажаючі учасники зможуть продегустувати кулінарні витвори та проголосувати за кращий дерун, який їм сподобається найбільше!

Під час кулінарного заходу кухарі з різних країв продемонструють своє мистецтво приготування дерунів, або схожих до них страв з картоплі, а дегустатори та відвідувачі фестивалю визначатимуть чиї страви найкращі і нагороджуватимуть їхніх авторів. Менюфестивалю: українські традиційні деруни, поліські національні страви, деруни білоруські, англійські, норвезькі, французькі та інші.

VII Фестиваль дерунів в Коростені порадує своїх гостей ще й традиційними конкурсами та розвагами, виставками та виступами різних творчих колективів, а також здивує новинками. Гості зможуть урочисто вступити в Клуб любителів дерунів, прийняти участь в дерунярській лотереї і побувати на поліському весіллі. “З усього світу женихи, з’їжджаються на деруни”, – гостинно запрошують коростенці, і гарантують не тільки кращих наречених, а й купу незабутніх вражень. А українські дівчата мають всі шанси на щасливе заміжжя, бо в Коростені під час фестивалю працюватиме традиційна школа дерунярства, яка цього року буде спеціалізуватися на підготовці наречених.

  

 

  

Від'їзд в Київ о 17:00.

КИЇВ. Прибуття близько 19:30.

 

Вартість туру 450 грн

 

Вартість враховує:

-  проїзд автобусом Київ - Коростень - Київ;

-  супровід гідом на маршруті та екскурсія в Коростені;

-  страховка.  

Можливі додаткові витрати:

-  дегустації на фестивалі;

-  відвідування бункера "Скеля".- 30 грн.

 

Бронювання: 0679094452