ЕКСКУРСІЯ ПО СОРРЕНТО

Цена: 
0 грн

ЕКСКУРСІЯ В СОРРЕНТО

Індивідуальна

Вартість –150 € на групу до 7 осіб.

Від 8 осіб – 20 € з людини

Основна інформація:
Індивідуальна екскурсія.
Проводиться щодня.
Місце зустрічі вказується під час бронювання.
Час початку узгоджується.
Тривалість 2 год.
Тип ваучера – електронний.

Пам'ятки:
Площа Тассо

Вулиця Corso Italia

Кафедральний собор св. Філіпа і Якова

Древньогрецькі фортифікації

Долина Млинів

Монастир Святого Франциска

Парк Villa Comunale

Церква дель Карміне

Ущелина Майо

Фабрика Лімончелло

 

Зміст:

Незвичайний природний ландшафт перетворює Соррентійский півострів в одне з найзнаменитіших туристичних місць в Італії. Розташований в Тірренському морі, від Кастелламмаре до мису Кампанелла, майже торкаючись острова Капрі, півострів омивається Неаполітанською і Салернітанською затоками.
Перлиною Соррентійского півострова є місто Сорренто. Саме сюди варто завітати на захоплюючу пішохідну екскурсію по старовинних вуличках щ найцікавішими пам'ятками. Особливість Сорренто полягає в природному багатстві, де блакитне море межує з горами, покритими цитрусовими і оливковими гаями. Сорренто варто відвідати, щоб насолодитися неробством під яскравими променями жаркого сонця, пустуючи в морських хвилях, гуляючи в лимонних заростях, які рано чи пізно виведуть до рибальських поселень, де місцеві жителі запросять скуштувати пасту з морепродуктами.
Ми прогуляємося по історичному центру міста, почавши прогулянку з центральної площі Тассо, названої на честь сорентійского поета Торквато Тассо, пам'ятник якому встановлено тут же.

На центральній площі знаходиться статуя святого покровителя міста Сан Антоніно і церква дель Карміне XV століття в стилі бароко, відома своїми живописними полотнами XVII-XVIII ст.
Від пьяцца Тассо, де буде починатися маршрут, звідки прогуляємося по найбільшій торговельній вулиці міста Сорренто – Corso Italia. Вона неодмінно виведе до кафедрального собору міста, фундованого ще в XI столітті. Фасади ж були виконані в неоготичному стилі на рубежі XVIII-XIX ст. Головними цінностями є стародавні фрески, картини періоду неаполітанської художньої школи та мармуровий трон.

Пам'ятки Сорренто на цьому не вичерпуються. Стародавні греки, які оселилися в цих краях задовго до римлян, залишили свій слід у вигляді фортечних стін, які тримали оборону міста аж до Середньовіччя. Фортифікаційні споруди відновлені і готові приймати відвідувачів щодня.
Потім ми помилуємося на Долину млинів. Покинутий млин Valle dei Mulini – чудово збережений пам'ятник архітектури, який ілюструє життя громадян Сорренто в XVII столітті. Він розташований в самому центрі міста біля головної площі. Старий Млин добре зберігся, пройти до нього не вдасться, але зверху відкривається прекрасний панорамний вид.
Наступною зупинкою буде церква і монастир Святого Франциска (Chiostro di San Francesco), будівля якого відноситься до VIII століття. До зведення монастиря на цьому місці стояла ранньохристиянська каплиця, що датується VI – VII століттям. Засновником її вважають святого Антонія – покровителя міста. Розташований монастир в мальовничій місцевості, недалеко від Парку Villa Comunale. Внутрішньо оздоблення відрізняє лаконічність і чистота ліній. Тут зберігаються прекрасні фрески епохи середньовіччя. Внутрішній дворик монастиря по периметру оточений арочної галереєю. На площі перед входом до церкви встановлена ​​скульптура Святого Франциска.
Ми прогуляємося по вулиці Майо (Via Luigi de Maio) – рідкісній пам'ятці в Сорренто. Вона названа в честь першого міністра Сицилійського королівства, що керував містом в період з 1154 по 1160 роки. Унікальність вулиці полягає в тому, що вона прокладена по дну ущелини, утвореної землетрусом. Вулиця оточена високими прямовисними скелями, уздовж неї на різній висоті прокладені пішохідні доріжки, а тутешні старовинні будівлі ніби виростають зі скелі, складаючи з нею єдине ціле. Буйна зелень водоспадом стікає по прямовисних скелях вниз. Найбільш захоплюючий вид на вулицю відкривається з парапету Piazza Tasso.
І в кінці нашого маршруту ми відвідаємо фабрику з виробництва місцевого алкогольного напою «лімончелло», прогуляємося по великому лимонарію, що виділяють чудовий цитрусовий аромат, продегустуємо цей чудовий напій. І у вас виникне бажання пригостити своїх рідних і друзів цим нектаром, який ви обов'язково придбаєте на дуже вигідних для себе умовах.

Дана програма передбачає зустріч безпосередньо в Сорренто. Варіанти доїзду погоджуються під час бронювання.

Що не входить у вартість:
Можливі вхідні квитки, харчування і напої не включені у вартість екскурсії та оплачується додатково на місці.

Формат проведення екскурсії:

Пішохідна. Екскурсія проводиться ліцензованим російськомовним гідом.

 

Запис на екскурсію за телефоном +38 067 9094452

Або заявка на ел. пошту brigantine@ukr.net