ДОНБАС - TERRA INCOGNITA

Дата: 
12/11/2021
Цена: 
2 900 грн

ДОНБАС - TERRA INCOGNITA 

13.11

Вартість - 2900 грн.

 

КИЇВ. 21:40 - зустріч на залізнисному вокзалі. Від'їзд нічним поїздом №126 Київ - Костянтинівка.о 22:20.

1 день. 

КРАМАТОРСЬК. Прибуття на залізничний вокзал о 9:22.

Знайомствоз центром міста, в якому народився і виріс улюбленець радянського кінематографа Леонід Биков. 

  

БІЛОКУЗЬМИНІВКА. Білокузьминівські крейдяні скелі – дивовижний витвір природи. Неймовірним видом Білокузьминівських крейдяних скель та їх околицями милуються не лише місцеві жителі, а й приїжджі туристи, тобто - ми. Вік цих крейдяних стовпів близько 90 млн. років, тож формуватися вони почали в останньому (крейдяному) періоді мезозойської ери. Тоді на території сучасної Донецької області було тепле море, у якому мешкали різні морські жителі. Ці організми, від мікроскопічних до великих (головоногих молюсків з панциром діаметром близько 5 м), мали вапняний скелет. На уламках крейди іноді можна побачити відбитки панцирів давніх молюсків. Фотосесія і ексклюзивні селфі на вищому рівні.

  

БАХМУТОбід. Поселення в готелі.

Екслюзивна екскурсійно-дегустаційна програма на завод ігристих вин Artemovsk Winery. Це найбільше підприємство в Східній Європі з виробництва ігристих вин традиційним пляшковим ("шампанським") способом. Весь цикл виробництва шампанського зосереджений на глибині понад 72 метри в підземних гіпсових тунелях. Загальна площа підземних штолень, в яких одночасно зберігається 30 млн. пляшок вина, становить понад 25 га. Екскурсія показує весь технологічний цикл в дії. Незабутнє враження завжди залишає у туристів спуск в сховище заводу шампанських вин, знайомство з виробництвом живого українського шампанського, способами його зберігання, дегустація кращих сортів вина.Під час дегустації туристи спробують щонайменше п’ять видів справжнього ігристого місцевого виробництва. Буде смачно і ефектно.

  

ІВАНГРАД. Факультативна екскурсія в інтригуючі підземелля в околицях Бахмуту - колишні гіпсові копальні.

  

БАХМУТ. Поселення в готелі. Вільний час.

2 день. 

БАХМУТ. Сніданок. Від'їзд на програму

А тепер оглядове знайомство з містом, яке дозволить відчути дух степів на березі р. Бахмутки, настояних на терпких травах, в яких пасли своїх коней прекрасні амазонки. Дізнаємося про підземну річку, яка і досі несе свої води таємно, перетинаючи головні вулиці міста. Почуємо історії про те, як кремінь і аспідний камінь багато століть були цінними експортними мінералами. Легенди про Шарукана і його красуньдружин, про підземні підвали, в яких зберігали вино, і таємниці про шалені багатства і неймовірну людську мужність захоплять наашу уяву. Ці історії змусять кожного назавжди закохатися у старовинне, сповнене загадок, трагедій і кохання місто.

  

СОЛЕДАР. Відвідування найстарішої шахти, з якої розпочинається історія підземного видобутку солі. Ці унікальні місця не були доступні відвідувачам раніше. В цьому році запрацював новий підземний туристичний маршрут з демонстрацією в соляній шахті світлового і звукового шоу. Це рудник №1 ДП "Артемсіль", також його називають "Брянцевська шахта". Сіль тут почали видобувати з 1881 року. Туристи побачать раритетні шахтарські інструменти та обладнання, дізнаються про методи видобутку і транспортування солі, які використовувалися раніше. Екскурсія триватиме близько двох годин і пройде на глибині 200 метрів під землею. Піший маршрут включає в себе півкілометровий шлях із зупинками в найцікавіших місцях шахти: музей соледобування з цінними експонатами; оригінальні фотозони; зони зі світловими ефектами; багатотонна соляна глиба-трибуна; прозорі монокристали; соляні барельєфи і скульптури.

  

Обід

КЛЕБАН-БИК. Відвідування регіонального ландшафтного парку Клебан-Бик. Витоки цієї назви йдуть в глиб століть, коли ці пагорби бачили тисячолітнє царство скіфів, коли по цих землях ходили сармати, хазари, печеніги. Походом на половців водив в ці краї свої дружини київський князь Володимир. За версією істориків, по цих місцях пролягав шлях війська новгород-сіверського князя Ігоря, описаний в «Слові о полку Ігоревім»... Сьогодні про минулі часи тут нагадують кам'яні фігури скіфів, які стоять на екологічній стежці Клебан-Бик. Таких місць, де є давні скам'янілі дерева, як виявилося, в світі тільки два.

Територія парку являє собою барвисту з гірським рельєфом місцевість по обидва боки Клебан-Бикського водосховища, розташованого в гирлі річки Бичок – притоки річки Кривий Торець.

Ми побачимо унікальну природну памятку загальнодержавного значення –Клебан-Бикське камяне оголення з шарами вапняків, доломіту і гіпсу. У пісковиках і алевролітах зустрічаються мінерали міді – яскраво-зелений малахіт і синій лазурит, які в давнину служили людям сировиною для виготовлення бронзи.

Ще одна геологічна пам'ятка – Дружківські скам'янілі дерева. Тут склалися потужні шари пісковиків з залишками скам'янілих древніх рослин (араукарій), вік яких близько 300 млн років. І в цьому не спотвореному людиною степу нас супроводжуватимуть такі симпатичні динозаври, які так вдало доповнюють антураж місцини і нагадують про бурхливу минульщину регіону.

  

КОСТЯНТИНІВКА. Прибуття на залізничний вокзал. Від'їзд поїздом Інтерсіті+ №712 Костянтинівка - Київ о 16:18.

КИЇВ.. Прибуття о 23:01.

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ - 2900 грн (при групі від 10 осіб)

Вартість враховує:

-  транспортне обслуговування автобусом по маршруту;

-  гід на маршруті;

-  проживання в готелі (номери зі зручностями);

-  2 сніданки;

-  всі екскурсії згідно програми, в т.ч. на винзавод Артвайнері, в соляну шахту, Клебан-Бик;

-  страхування.

Додатково пропонується:

-  залзничні квитки - орієнтовно 1000 грн;

-  обіди;

-  дегустація ігристих вин - від 50 грн.

-  факультативна екскурсія в гіпсову копальню - від 150 грн.

 

 Бронювання: 0679094452