БОЛОНЬЯ

Цена: 
0 грн

БОЛОНЬЯ

Груповий тур ІТАЛІЙСЬКИЙ БУКЕТ НА 8 БЕРЕЗНЯ, виліт з Києва 7.03.2020

Індивідуальий тур в Болонью - БОЛОНСЬКИЙ ВІКЕНД, вильоти з Києва щосуботи

Болонья розташована в Північній Італії і є одним з найбільш економічно розвинених італійських міст. Рівень життя в Болоньї вище середнього по Італії. Це зумовлено тим, що перебуваючи на вигідному перетині торгових шляхів, місто має досить потужну промислову базу.
Датою заснування Болоньї вважається 510 рік до н. е., але на той момент місто називалося Фельсіною. У IV столітті до н. е. кельтське плем'я бойїв захопило місто, потім воно вже називається Боннонія. А в 191 році до н. е. його завоювала Римська імперія. Пізніше Болонья стає одним з найбагатших її міст.
Середні століття приносять Болоньї пожвавлення в політичному житті, адже вже в XI столітті місто набуває статусу вільної комуни і починає рости прискореними темпами. У 1088 році в Болоньї відкривається перший в Європі університет. У 1256 році в Болоньї скасували кріпосне право, прийнявши «Закон Раю». У XVII столітті місто стає головним науковим і інтелектуальним центром Європи.

Болонья до сьогоднішнього дня зберігає середньовічний дух. Будь-який турист, що побував в Болоньї, підтвердить цей факт. У місті збереглася велика кількість красивих пам'яток середньовіччя.
Багато століть місто охороняли цегляні стіни, але в 1903 році вони частково були зруйновані. Сьогодні можна подивитися на зплишки багатовікової історії Болоньї з її легендами і таємницями. Найголовнішою пам'яткою міста є церква Сан-Сеполькро (XI століття), де знаходяться гробниця Святого Петронія і фонтан Понтія Пілата.

Наступним пунктом екскурсійної програми повинна бути базиліка Санто-Стефано, що складається з чотирьох церков. Обов'язково треба відвідати середньовічний замок Палаццо Коммунале, Падаючі вежі (башти Азінеллі), музей Сан-Стефано і, безумовно, площу Нептуна.

Болонья по праву вважається кулінарною столицею Італії, адже саме це місто є батьківщиною тортелліни, ковбас мортаделла, сальсічча, суго болонез і соусу «болоньєзе».
Улюбленим місцем туристів і самих болонців є паб Corto Maltese, де вас посадять в одному з трьох затишних залів, запропонують досить оригінальні закуски і нададуть величезний вибір алкогольних напоїв. У ресторані Mc Willow's ви зможете спробувати традиційну місцеву кухню під справжній шотландський віскі, якого там близько 40 видів. Свіжі салати і чудову італійську піцу спробуйте в піцерії Nuova Epoca.
Любителі страв з морепродуктів повинні обов'язково відвідати ресторан Osteria Del Pesce Rosso, меню якого здивує навіть найдосвідченіших кулінарних знавців. Романтичне побачення проведіть в ресторані Sabor Latino, його інтер'єр і кухня створять необхідну атмосферу.

Після огляду міських визначних пам'яток і дегустації місцевої кухні будь-який турист захоче урізноманітнити свій відпочинок якимись розвагами. Болонья готова до будь-яких запитів туристів!
Тут створені чудові умови для активного відпочинку. У гольф-клубі Golf Club Bologna професіонали і любителі зможуть по достоїнству оцінити якість полів, а новачки отримають навчальні уроки у досвідчених інструкторів.
Дізнатися все про світ кіно ви зможете в кіноцентрі Cineteca di Bologna.
Любителі нічних розваг віддають перевагу ірландському пабу Irish Pub Celtic Druid, запальній дискотеці Millennium, а також самому стильному клубу міста Matis Dinner, де часто виступають відомі музиканти.

У Болоньї шопоголіки відчують себе як риби у воді. Справа в тому, що торгових точок в місті більш ніж достатньо. А в туристичний сезон магазинчики виростають як гриби, а потім утворюють цілі торгові вулиці і площі!

Найбільшим і найпопулярнішим в місті є супермаркет Tamburini. Тут ви без проблем купите рідкісні приправи і спеції, а також найкращі сорти оливкової олії. Навіть кухарі-професіонали довіряють цьому супермаркету!
Оригінальні сувеніри та вироби ручної роботи ви зможете придбати на одному з вуличних ринків, яких в Болоньї хоч відбавляй. Крім іншого, Болонья славиться своїми виробами зі шкіри.

Велика увага болонців приділяється етикету, тому при вході навіть в магазин привітайте продавця. А при знайомстві крім імені потрібно назвати свою професію.
Розмір чайових в ресторанах Болоньї – 10-15% від загального рахунку.

Більшість торгових і розважальних центрів у святкові дні закриті. У робочі ж дні у них стандартний графік роботи - з 8.00 до 19.00. А ринки починають і закінчують працювати ще раніше. Для розрахунку з продавцями на ринку намагайтеся брати купюри дрібного номіналу, так буде зручніше і вам, і їм. 

 

 Запис в тури за телефоном +38 067 9094452